Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anaxos View - vila

Úplně nová kamenná vilka Anaxos View je postavena na ostrově Lesbos ve svahu, který uzavírá údolí vesničky Anaxos s nádhernou písečnou pláží. Od vilky vede zpevněná cesta, která Vás svede na asfaltovou málo používanou místní komunikaci, která vede na pláž Anaxos. Na pláži budete asi za 15 min. pohodlnou chůzí. Vila má 2 velmi prostorné balkóny, které směřují k zálivu. Odtud je okouzlující panoramatický výhled na moře s pláží, na vesničku Anaxos a na hory. Balkóny jsou zastíněny slunečníkem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anaxos View - vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Anaxos View:

Úplně nová kamenná vilka Anaxos View je postavena na ostrově Lesbos ve svahu, který uzavírá údolí vesničky Anaxos s nádhernou písečnou pláží. Od vilky vede zpevněná cesta, která Vás svede na asfaltovou málo používanou místní komunikaci, která vede na pláž Anaxos. Na pláži budete asi za 15 min. pohodlnou chůzí.

Ubytování:

Při výstavbě vilky Anaxos View byly použity tradiční místní stavební materiály a majitelé se inspirovali tradiční místní architekturou. Hlavními dveřmi vstoupíte do prostorného obývacího pokoje s velkými kuchyňským koutem, který je vybaven sporákem, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, myčkou na nádobí, rychlovarnou konvicí a základním nádobím. Je zde rozkládací gauč, kde se mohou vyspat i 2 děti. Dále jsou ve vile 2 ložnice, 1 s velkým 2lůžkem a koupelnou s vanou a WC, 2. ložnice má 2 řádná lůžka, WC a sprchu. Vila má 2 velmi prostorné balkóny, které směřují k zálivu. Odtud je okouzlující panoramatický výhled na moře s pláží, na vesničku Anaxos a na hory. Balkóny jsou zastíněny slunečníkem. Ve vilce je sejf, klimatizace (za příplatek), žehlička, fén a TV.

Stravování:

Dle zájezdu, za příplatek je možné docházet na večeře do taverny (3 chody).

Hodnocení:

Luxusní vila se značnou dávkou soukromí a s nádherným panoramatickým výhledem na moře. Vzdálenost od pláže: cca 600 m. Vzdálenost od nejbližší taverny: cca 600 m. Vzdálenost od nejbližšího obchodu: cca 600 m. Vzdálenost od centra Anaxosu: cca 700 m.

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.