Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anemona vila

Vila Anemona se nachází v klidné oblasti plné olivovníků a květin a je obklopena zelení. Stojí východně od pevnosti směrem k cestě do vesnice Vafeios. Od starobylého města Molivos je vzdálena asi 400 m, na nejbližší pláž se dostanete za cca 15 min. Z vily je nádherný výhled na jedinečné město Molivos s jeho benátskou pevností. Oblast se nachází na ostrově Lesbos.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anemona vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Vila Anemona - poloha:

Vila Anemona se nachází v klidné oblasti plné olivovníků a květin a je obklopena zelení. Stojí východně od pevnosti směrem k cestě do vesnice Vafeios. Od starobylého města Molivos je vzdálena asi 400 m, na nejbližší pláž se dostanete za cca 15 min. Z vily je nádherný výhled na jedinečné město Molivos s jeho benátskou pevností.

Ubytování:

Luxusní vila Anemona je obklopena zelení, což ji zajišťuje uchování příjemného klima i v nejparnějších dnech. V 1. patře vily jsou k dispozici 2 ložnice s TV, koupelna, WC a plně vybavená kuchyň (sporák, mikrovlnná trouba, myčka, lednice, pračka aj.) s jídelnou. Je zde možné vyžádat přistýlku (rozkládací gauč). Vila má krásnou velkou terasu s nezapomenutelným výhledem na město Molivos. Na zahradě vily je příjemné posezení. Všechny místnosti vily jsou klimatizované. Ve vile je Wi-Fi připojení na internet. Přízemí vilky je neobydlené.

Hodnocení:

Velmi kvalitní ubytování v zeleni, pro klidnou rodinnou dovolenou, s krásný výhled na jedinečný Molivos.

Doporučení

Pronajměte si auto, přistavíme Vám jej na letiště nebo přímo k ubytování. Vzdálenost od oblázkové pláže Molivos: cca 400 m. Vzdálenost od centra města Molivos: cca 400 m. Vzdálenost od letiště: cca 65 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.