Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Sky

Blue Sky je moderní komplex s bazénem, nedaleko centra letoviska Petra na Lesbosu s výhledem na místní kostel Glykfylousa Panagia, 100 m od dlouhé písečné pláže. Tento apartmánový hotel svým hostům nabízí vstupní recepci, bar u bazénu (kde je možné dokoupit snídaně a obědy), venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), trezory u recepce.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Sky, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Blue Sky je moderní komplex s bazénem, nedaleko centra letoviska Petra s výhledem na místní kostel Glykfylousa Panagia, 100 m od dlouhé písečné pláže.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Vkusně zařízená studia Blue Sky mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), klimatizaci zdarma v měsících červenec, srpen. Telefon, rádio, lednici, kuchyňský kout se základním nádobím, vařičem a varnou konvicí. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu. Možnost až dvou přistýlek. Dětská postýlka zdarma na vyžádání.

Vybavení Blue Sky

Tento apartmánový hotel svým hostům nabízí vstupní recepci, bar u bazénu (kde je možné dokoupit snídaně a obědy), venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), trezory u recepce.

Pláž

Dlouhá písečná pláž je od Blue Sky vzdálena 100 m. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.