Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fotoula studia

Rodinná studia na ostrově Lesbos v klidné uličce letoviska Anaxos (cca 150 m od centra) a pouhých 50 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Další možnosti k zábavě či nákupům nabízí nedaleké letovisko Petra (cca 3 km). Klienti mohou využívat sladkovodní bazén u sousední kavárny Tropicana, která se nachází u pobřežní promenády. Koupání je podmíněno konzumací ve snack-baru.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fotoula studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Fotoula:

Rodinná studia v klidné uličce letoviska Anaxos (cca 150 m od centra) a pouhých 50 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Další možnosti k zábavě či nákupům nabízí nedaleké letovisko Petra (cca 3 km). Klienti mohou využívat sladkovodní bazén u sousední kavárny Tropicana, která se nachází u pobřežní promenády. Koupání je podmíněno konzumací ve snack-baru.

Pláž:

50 m, písečná. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži.

Služby v ceně:

Do centra Molyvosu jezdí několikrát denně autobus přímo z hotelu zdarma.

Služby za poplatek:

Klimatizace na pokoji (za poplatek 5 €/den). Možnost pronájmu trezoru na recepci.

Poznámka:

Tento rodinný dům Fotoula doporučujeme pro ty z Vás, kteří chtějí strávit dovolenou nedaleko centra letoviska v klidné části v blizkosti písečné pláže.

Ubytování :

Dvoulůžková studia s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí), TV, klimatizaci, balkon.

Stravování :

Vlastní. Možnost dokoupení večeří v blízké taverně.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.