Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Sea

Přízemní růžové domečky Blue Sea stojí na začátku Anaxosu na Lesbosu, jen asi 30 m od písečné pláže. Zahrada domu začíná hned za plážovou promenádou s početnými tavernami. Na prostorný pozemek je vchod přes samostatnou branku. Každý apartmán v Blue Sea má samostatnou prostornou terasu s bočním výhledem na moře.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Sea, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domu Blue Sea a ubytování:

Přízemní růžové domečky Blue Sea stojí na začátku Anaxosu, jen asi 30 m od písečné pláže. Zahrada domu začíná hned za plážovou promenádou s početnými tavernami. Na prostorný pozemek je vchod přes samostatnou branku.

Na hosty čekají moderní a velmi vkusně zařízené čtyři 4-lůžkové a jeden 3-lůžkový apartmán, všechny s oddělenou ložnicí pro dvě osoby. Pro 3. a 4. osobu je v obývací části s kuchyňkou a televizí připravený pohodlný rozkládací gauč. Zajímavostí interiéru je dřevěné obložení stropu. Nechybí koupelna s WC, ve vybavení kuchyňky je i kávovar, digestoř a samozřejmě lednička. Klimatizace je za příplatek.

Každý apartmán v Blue Sea má samostatnou prostornou terasu s bočním výhledem na moře. Díky stromům, které vás vítají u vchodu do pokojů, si můžete užívat stín v nejteplejších částech dne. Pokud budete chtít koupání v moři vyměnit za bazén, na plážové promenádě navštivte kavárnu Tropicana (s bazénem), a tam můžete za konzumaci využívat lehátka i slunečníky. Večer nabízí kavárna Tropicana příjemné posezení za doprovodu hudebního mixu letních hitů.

Kapacita Blue Sea:

5 apartmánů

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.