Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Filoxenia

Řecké slovo „Filoxenia“ znamená „pohostinnost“ a studia Filoxenia na ostrově Lesbos v tomto ohledu určitě nezklamou. Majitelé domu bydlí přímo v sousedství a jsou opravdu starostliví a pohostinní. Okolo najdete množství květů různých druhů v pestrých keramických květináčích, keře a stromy. Klidné prostředí vhodné na dokonalý relax. Jednopatrová budova pastelové barvy poskytuje ubytování v jednoduchých, ale příjemných a útulných studiích. V přízemí jsou 4 dvoulůžková studia, na poschodí jsou kromě 2 studií pro dvě osoby i 2 studia třílůžková.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Filoxenia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Filoxenia:

Řecké slovo „Filoxenia“ znamená „pohostinnost“ a v tomto ohledu určitě nebudete zklamaní. Majitelé domu bydlí přímo v sousedství a jsou opravdu starostliví a pohostinní. Okolo najdete množství květů různých druhů v pestrých keramických květináčích, keře a stromy. Klidné prostředí vhodné na dokonalý relax. Jednopatrová budova pastelové barvy poskytuje ubytování v jednoduchých, ale příjemných a útulných studiích. V přízemí jsou 4 dvoulůžková studia, na poschodí jsou kromě 2 studií pro dvě osoby i 2 studia třílůžková. Zařízena jsou dřevěným nábytkem, patří k nim vlastní kuchyňka s ledničkou a základním nádobím, koupelna/WC, samostatný balkon nebo terasa. Na poschodí najdete i velkou společnou terasu. Na pláž se dostanete uličkami mezi domy přibližně po 400 m a když se vám nebude chtít jít k moři, v sousedním apartmánovém domě Harris je k dispozici bazén. U pláže na pobřežní promenádě objevíte restauraci EINAI, kde mají naši hosté možnost servírovaných večeří.

Kapacita studií Filoxenia:

8 studií

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.