Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gorgona - apartmánový dům

Apartmánový dům Gorgona leží na ostrově Lesbos cca 2 km od města Molyvos a 1 km od části Eftalou známou svými plážemi a horkými prameny. Do centra Molyvosu se dostanete procházkou či můžete využít zdarma dopravy minibusem (minibus jezdí 5x denně v obou směrech). 100 m vzdálená oblázkovo-písečná pláž poskytuje možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Klidná lokalita mimo centrum letoviska zaručuje osamělé pláže i v nejvyšší sezóně.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gorgona - apartmánový dům, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis apartmánového domu Gorgona :

Apartmánový dům Gorgona leží cca 2 km od města Molyvos a 1 km od části Eftalou známou svými plážemi a horkými prameny. Do centra Molyvosu se dostanete procházkou či můžete využít zdarma dopravy minibusem (minibus jezdí 5x denně v obou směrech). 100 m vzdálená oblázkovo-písečná pláž poskytuje možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Klidná lokalita mimo centrum letoviska zaručuje osamělé pláže i v nejvyšší sezóně.

Vybavení hotelu:

Rodinný apartmánový komplex vilek začleněn do krásné zahrady poskytuje svým klientům příjemné zázemí. Hostům je k dispozici bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma, na pláži za poplatek), terasa na slunění, venkovní kavárna s krásným výhledem na zátoku, vnitřní restaurace.

Pláž:

100 m, oblázkovo-písečná pláž. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Služby za poplatek:

Internet, klimatizace (za poplatek 5 €/den).

Poznámka:

Přátelská atmosféra a romantické prostředí jsou předpokladem pro prožití klidné a nezapomenutelné dovolené.

Ubytování :

Prostorné apartmány s ložnicí (2 lůžka) a obývací částí (1 lůžko + až 2 přistýlky) nabízí příjemné ubytování pro všechny věkové kategorie i pro vícečlenné rodiny. Apartmány mají sociální zařízení (WC + sprcha), kuchyňský kout (lednice, vařič, kávovar, základní nádobí), TV, klimatizaci (za poplatek 5 €/den). Apartmány jsou situovány v několika zahradních domcích za bazénem a hlavní budovou.

Stravování :

Vlastní. Možnost dokoupení snídaní, večeří nebo polopenze

Aktuální popis od CK

PolohaV klidné oblasti, cca 1,5km od městečka Molyvos a cca 70km od letiště v Mytilini. Autobusová zastávka cca 400m od hotelu.VybaveníMalý rodinný komplex...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.