Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vicky

Vilka se studii Vicky a s krásnou růžovou zahradou stojí nedaleko pobřeží u místní komunikace, která vede do Anaxosu. Vilku od komunikace odděluje hezká zahrada. Na krásnou písečnou pláž Petry se dostanete cca za 10 minut. Na pláži je sprcha a můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky. V Petře je mnoho obchodů, kaváren a taveren. Oblast - ostrov Lesbos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vicky, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilky Vicky

Vilka se studii Vicky a s krásnou růžovou zahradou stojí nedaleko pobřeží u místní komunikace, která vede do Anaxosu. Vilku od komunikace odděluje hezká zahrada. Na krásnou písečnou pláž Petry se dostanete cca za 10 minut. Na pláži je sprcha a můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky. V Petře je mnoho obchodů, kaváren a taveren.

Ubytování

2 a 3lůžková studia Vicky jsou moderně a dobře vybavená. 2lůžková studia jsou v 1. patře, 3lůžková studia jsou ve zvýšeném přízemí a mají 2 lůžka a rozkládací gauč (1 lůžko). Ze zastíněných balkónů je výhled na moře nebo boční výhled na moře zastíněný zelení. Studia jsou vybavena koupelnou, WC, TV, klimatizací (za příplatek), fénem, žehličkou a sejfem (za příplatek). Studia mají dobře vybavený kuchyňský kout (včetně vařiče, ledničky, základního nádobí, kávovaru a dalších kuchyňských elektrospotřebičů).

Hodnocení

Studia Vicky jsuu kvalitní ubytovaní v krásném prostředí zahrady a velmi blízko centra Petry.

Vzdálenosti

od moře: cca 50 m. od pláže: cca 550 m. od centra: cca 350 m.

Popis

2 - 3 lůžka vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Women´s Cooperative)

Parametry

Typ ubytování Vila, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.