Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia a apartmány Mr. Greek

Patrový dům a přízemní bungalov Mr. Greek  v zahradě zarostlé zelení, v ideální poloze v centrální části střediska Petra na ostrově Lesbos. Minimarkety a taverny v blízkosti.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia a apartmány Mr. Greek , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Mr. Greek

Patrový dům a přízemní bungalov Mr. Greek  v zahradě zarostlé zelení, v ideální poloze v centrální části střediska Petra. Minimarkety a taverny v blízkosti.

Pláž

Centrální pláž střediska pokrytá tmavším pískem je asi 100 m od objektu Mr. Greek . Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Vybavení pokojů

Jednoduchá studia pro dvě až tři osoby jsou situována v přízemním bungalovu s verandou vedle vstupních dveří zarostlé v husté zeleni, mají jednu užší postel pro dvě osoby a jednu samostatnou postel, kuchyňský kout a vlastní příslušenství. Klimatizace za příplatek. Apartmány v hlavní budově jsou umístěny v přízemí a mají  kapacitu až pro tři dospělé osoby nebo dvě dospělé a dvě děti. Skládají se z ložnice se dvěma až třemi lůžky a obývacího pokoje s jedním až dvěma lůžky, kuchyňským koutem a příslušenstvím. Klimatizace za příplatek.

Stravování

Dle zájezdů - bez stravování. Individuální stravování v nesčetných tavernách v okolí.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.