Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Varos Village

Nový, velice hezký a netradičně postavený hotel Varos Village se skládá z několika částí a nachází se asi 10 min. jízdy od letiště a necelých 30 min. jízdy od centra hlavního města Limnos. Varos Village je luxusní hotelový komplex pro náročnější klientelu zařízený v moderním stylu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Varos Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Varos Village

Hotel Varos Village se rozprostírá v šesti různých autentických tradičních stavbách, které byly nově zrekonstruovány v rámci typické řecké vesnice Varos, a proto jsou součástí skutečného života obce. Všechny budovy nabízí ubytování pro 2 až 6 osob v přestavěných apartmá na vysoké úrovni s ohledem na tradice i životní prostředí s moderním vybavením. Na nedaleké pláži "Kotsinas", na kterou Vás odvezou hotelovým minibusem za 3 minuty, si hotel Varos Village vytvořil svůj vlastní soukromý plážový klub zvaný "Ammos" s barem, občerstvením, dřevěnými lehátky a slunečníky, WC a sprchovým koutem. Management hotelu a zaměstnanci Vás rádi uvítají a vynasnaží se, aby se Vaše dovolená stala nezapomenutelnou.

Pláž

Hotel Varos Village je 5 min. pravidelnou dopravou na písčitou pláž

Vybavení hotelu Varos Village

recepce, taverna, restaurace, 2 bary v části hotelu, bar na pláži, velký bazén, bazén pro děti, lehátka, slunečníky, ručníky u bazénu a na pláži zdarma.

Ubytování

pokoje ve Varos Village jsou rozděleny do kategorie standard pro 2–3 osoby, junior suita pro 2–3 osoby s obývací částí, nebo suita pro 2–4 osoby. Komfortně zařízené, klimatizace, SAT/TV, CD přehrávač, trezor, lednice, menší kuchyňka, možnost přípravy kávy a čaje, připojení na internet, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa.

Děti

dětský bazén.

Doporučení

Varos Village je luxusní hotelový komplex pro náročnější klientelu zařízený v moderním stylu.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.