Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alkistis

Ubytování s přátelskou atmosférou, úchvatnými výhledy a klidným prostředím leží přímo nad písečnou pláží a nabízí tedy krásný výhled na moře nebo nový přístav.  V okolí hotelu se nachází řada restaurací, místních taveren, kaváren a obchůdků. 

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alkistis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Alkistis

Hotel Alkistis se nachází v Agios Stefanos, oblasti s velmi uvolněnou atmosférou, přímo nad písečnou pláží a nabízí tedy krásný výhled na moře nebo nový přístav, který je od hotelu přibližně 500 m. V okolí hotelu se nachází řada restaurací, místních taveren, kaváren a obchůdků. Město Mykonos a jeho centrum je pak vzdáleno přibližně 4,5 km. Hotel není vhodný pro děti do 15 let.

Ubytování

Stylově zařízené 2lůžkové pokoje mají koupelnu s WC, klimatizaci, TV, mini ledničku, fén, trezor, Wi-Fi a balkón. Pokoje jsou prostorné a velmi elegantní.

Vybavení a služby hotelu Alkistis

V hotelu Alkistis je non-stop recepce, venkovní a vnitřní restaurace s výhledem na moře, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, bezplatné připojení Wi-Fi v celém areálu.

Vybavení pokoje

Stylově zařízené 2lůžkové pokoje mají koupelnu s WC, klimatizaci, TV, mini ledničku, fén, trezor, Wi-Fi a balkón. Pokoje jsou prostorné a velmi elegantní.

Stravování

Dle ck: Snídaně jsou podávány formou bufetu.

Pláž u hotelu Alkistis

Pláž Agios Stefanos se nachází přibližně 15 m od hotelu. Jedná se o písečnou pláž s veškerým servisem a průzračnou vodou.

Vzdálenosti

Pláž: cca 15 m Centrum města: cca 2,2 km

Aktuální popis od CK

Popis destinaceOstrov Mykonos je jeden z ostrovů Kyklady, které naleznete na jihu Egejského moře. Ostrov Mykonos je jeden z typických ostrovů Kyklad. Jedná...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.