Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nissaki Boutique Hotel

Luxusní Nissaki Boutique Hotel se nachází na ostrově Mykonos na nádherném místě s výhledem na Psarou beach a současně nedaleko pláže Platis Gialos. Jeho poloha zajišťuje výhled na moře téměř ze všech pokojů. Hotel Nissaki Boutique Hotel je zařízený v ostrovním stylu s využitím přírodních materiálů v moderním designu, který doplňují umělecká díla.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nissaki Boutique Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Nissaki Boutique Hotel

Luxusní Nissaki Boutique Hotel se nachází na nádherném místě s výhledem na Psarou beach a současně nedaleko pláže Platis Gialos. Jeho poloha zajišťuje výhled na moře téměř ze všech pokojů. Hotel Nissaki Boutique Hotel je zařízený v ostrovním stylu s využitím přírodních materiálů v moderním designu, který doplňují umělecká díla.

Vybavení

Velký bazén se sluneční terasou a pool barem v příjemných tónech, slunečníky s lehátky i plážové osušky jsou klientům k dispozici zdarma. Pro relaxaci se nabízí také venkovní jacuzzi, k vybavení patří restaurace a relaxační centrum, kde si můžete dopřát revitalizační masáže. Hotelový servis zajišťuje doporučení a objednání výletů, pronájem auta, hlídání dětí a další služby.

Ubytování v hotelu Nissaki Boutique Hotel

Stylově zařízené dvoulůžkové pokoje s individuálně ovládanou klimatizací, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, SAT/TV, DVD přehrávač, internetové připojení, minibar, trezor, kávovar, žehlička a žehlící prkno a balkón nebo terasa. Hotel Nissaki Boutique Hotel nabízí také ubytování v suitách.

Hotel Nissaki Boutique Hotel na webu

Nissaki Boutique Hotel

Hotel Nissaki Boutique Hotel ****  - NABÍZENÉ TYPY POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj deluxe; Dvoulůžkový pokoj executive; Executive suita; Junior suita; Novomanželská suita; Rodinná Suita.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.