Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Avra studia

Penzion svým standardem uspokojí i náročnější klienty. Poloha ubytování zajišťuje klid i v hlavní sezóně, ale pro ty, kteří vyhledávají noční život, je centrum hl. města v docházkové vzdálenosti.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Avra studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis ubytování:


Penzion AVRA se nachází 50m nad pláží Tourlos. Další známá pláž Agios Stefanos je vzdálena 1,2 km. Z většiny studií je překrásný výhled na moře a na cca 1 km vzdálenou, nově vybudovanou marinu. Od města Mykonos je ubytování vzdáleno pouze 1,3 km. Autobusová zastávka se nachází cca 50m od penzionu. Penzion svým standardem uspokojí i náročnější klienty. Poloha ubytování zajišťuje klid i v hlavní sezóně, ale pro ty, kteří vyhledávají noční život, je centrum hl. města v docházkové vzdálenosti. Zdejší pobyt vám zpříjemní služby recepce (9:00-23:00) a mini bar. Prostorná studia pro 2–3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem/terasou, trezorem zdarma (na recepci), wi-fi připojením zdarma, TV a klimatizací v ceně zájezdu.

Vzdálenost z letiště:

Mykonos (letiště) - Tourlos 10 km.

 

Stravování:


Dle ck - bez stravy, možnost dokoupení snídaně, večeře nebo polopenze na místě pobytu

Aktuální popis od CK

UbytováníPenzion AVRA se nachází 50m nad pláží Tourlos.Další známá pláž Agios Stefanos je vzdálena1,2 km. Z většiny studií je překrásný výhledna moře a na...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.