Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecotel Mykonos Blu

Mykonos Blue klenotem mezi zdejšími hotely. Nabízí úžasnou atmosféru,  relaxaci v luxusu a příjemném pohodlí. Doporučujeme náročným klientům  hledajícím i aktivní dovolenou. Na hotelové pláži nejdete světově  proslulý plažový klub Nammos s vynikající atmosférou i kuchyní.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grecotel Mykonos Blu , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grecotel Mykonos Blu

Doslova perlu mezi zdejšími hotely objevíte necelé 4 km od hlavního města Mykonos. Je situovaný přímo u písčité pláže Psarou a asi 10 minut  pěšky od další pláže Platis Gialos. V blízkém okolí se nabízí celá řada  zajímavých míst. Doporučujeme navštívit větrné mlýny (3.5 km), Malé  Benátky (3.6 km), Archeologické muzeum Mykonos (4 km), starý přístav (4  km), nový přístav (5.7 km) nebo lodí ostrůvek Delos (6.5 km). Zastávka  místní dopravy leží cca 200m od hotelu. Letiště je vzdálené necelých 15  minut jízdy.

Vybavení

Nádherný designový komplex vystavěný ve svahu nad romantickým zálivem je vystaven z přírodních materiálů, zaujme Vás kombinace kamene, dřeva,  skla a kovu. Je citlivě zasazen do okolní přírody, doplněn řadou palem a všudypřítomných kvetoucích rostlin. Všude se prolíná tradiční modrá a  bílá barva, což dává celé stavbě velice příjemnou atmosféru. Hotel v uplynulých letech prošel velkou renovací a voní novotou. Najdete zde 103 různých pokojů. Z většiny se nabízí přímý či boční výhled na Egejské  moře. Na vybavení se podíleli přední světoví designéři a je to znát na  každém kroku. Po vstupu do hotelu minete několik míst k příjemnému  odpočinku včetně Sky terasy a dostanete se ke vzdušné recepci. V této  části je i hlavní restuarace Aegean Poets, kde jsou v létě pořádány  vyhlášené tématické večery, nabízí se i á la carte menu nejvyšší úrovně. Nechybí další gourmet brasserie L´Archipel, 3 bary včetně plážového s  obsluhou. Hlavní bazén je tvořen kaskádou různě hlubokých bazénů, z  nichž některé jakoby procházejí stavbou hotelu. Nově byl dokončen i  infinity pool. Hotel dále nabízí Elixir Spa, fitness, masážní místnosti, saunu a řadu terapií i procedur, stolní tenis, v hlavní sezóně dětský  klub (3-12 let). Wi-fi připojení je zdarma v celém areálu hotelu.  Slunečníky, lehátka i ručníky jsou zdarma v celém areálu i na pláži, kde najdete i středisko vodních sportů. Ke komplexu patří soukromé  parkoviště. Hotel nabízí pro malé děti Greco Baby servis tj. zapůjčení  nutného dětského vybavení pro nejmenší (0-3 roky), lze sjednat večeři na pláži, pronájem yachet, aut i motorek. Tento hotel kombinuje vynikající polohu s neskutečně stylovými pokoji, dechberoucími výhledy a jedinečnou harmonii klidu a pohodlí bez animací a okolního ruchu.

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve velice útulných, do bíla laděných, bungalovech (29 m2) s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vkusně a velice  útulně zařízeny, mají plně vybavené příslušenství s vanou/sprchou (župan a pantofle), vysoušeč vlasů, pohovku, křeslo, psací stůl, telefon, mini HiFi soupravu, SAT-TV, DVD, minibar, individuální klimatizaci, trezor,  balkon nebo terasu. WiFi připojení můžete využít rovněž zdarma. Podlaha  je krytá dlažbou. Hotel nabízí i ubytování v různých suitách (52-125  m2), bungalovech (29 m2) a vilách (50-300 m2). Některá ubytování mají  soukromé bazénky (20-25 m2), vlastní fitness nebo jacuzzi. Pokoje se  liší především výhledem, privátní zahradou a polohou v komplexu.

Maximální možné obsazení: 2 dospělí    

Stravování

Dle ck: bohatá americká snídaně s orientací i na místní produkty (až do 12:00). Za příplatek nabízíme možnost dokoupení večeří.

WWW hotelu:                        

www.mykonosblu.com

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže Na pláži
Vzdálenost od letoviska V letovisku
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.