Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cavo Tagoo

Unikátní komfortní hotel Cavo Tagoo je nejlepší na ostrově Mykonos. Hotel je s vysokým standardem služeb, delikátní kuchyní a neopakovatelnou atmosférou jak během denního odpočinku, tak především večerních posezení v baru s úžasným provedením moderního designu, který jen stěží lze popsat, ten se musí zažít! Hotel Cavo Tagoo je vyhledávaný umělci a mezinárodními celebritami. Doporučujeme včasnou rezervaci!

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cavo Tagoo, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Cavo Tagoo

Hotel Cavo Tagoo je jeden z nejluxusnějších hotelů na ostrově Mykonos. Hotel nabízí překrásné výhledy z terasy na moře.

Pláž

Hotel Cavo Tagoo je 950 m od písčité pláže Megali Ammos

Vybavení hotelu Cavo Tagoo

recepce, restaurace, a’la carte restaurace, 38 m bazén s mořskou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), 18 m bar u bazénu, lounge bar, WiFi (zdarma), fitness, spa a wellness centrum, parkoviště, hotelový boutique.

Služby

prádelna, pokojový servis, služby spa a wellness centra: široká řada masáží, zkrášlujících a relaxačních terapií.

Ubytování v hotelu Cavo Tagoo

luxusní, decetně dekorované, klimatizované pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vana s jacuzzi, vysoušeč vlasů, župan, pantofle), velkoplošná kabelová SAT/TV, DVD a CD přehrávač, HiFi rádio, telefon, minibar, trezor, DVD přehrávač, WiFi (za poplatek), balkon/terasa. Pokoje classic cca 30–35 m , balkon s výhledem na moře, max. pro 3 os., možnost s privátním bazénem. Komfortní deluxe pokoje ve vyšších patrech, s prostornou luxusní koupelnou, a plným výhledem na moře, možnost s privátním bazénem. Rodinné pokoje cca 40–45 m – se 2 ložnicemi, max. pro 5 os. (přistýlka=sofa v obývací části); luxusní suity v horních patrech – prostorné cca 45–55 m , možnost s privátním bazénem; honeymoon suite s privátním bazénem – s privátní terasou, nádherným výhledem na moře, vnitřním jacuzzi; super luxusní pokoje typu golden vila s jednou (cca 50–60 m ) nebo 2 ložnicemi (cca 100 m ), privátním bazénem, maximálním komfortem.

Doporučení

Unikátní komfortní hotel Cavo Tagoo je nejlepší na ostrově, s vysokým standardem služeb, delikátní kuchyní a neopakovatelnou atmosférou jak během denního odpočinku, tak především večerních posezení v baru s úžasným provedením moderního designu, který jen stěží lze popsat, ten se musí zažít! Hotel Cavo Tagoo je vyhledávaný umělci a mezinárodními celebritami. Doporučujeme včasnou rezervaci!

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.