Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Myconos View

Terasovitě postavený hotelový komplex Myconos View s překrásným výhledem na přístav v hlavním městě Mykonos Centrálně situovaný hotel Myconos View je ideální pro výlety do centra hlavního města Mykonos jak během dne, tak především za večerní zábavou. Doporučujeme pro mladé a skupiny přátel.

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Myconos View, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Myconos View

Terasovitě postavený hotelový komplex Myconos View s překrásným výhledem na přístav v hlavním městě Mykonos. Jen během několika minut je dosažitelné centrum nočního života a zábavy, kavárny, restaurace, obchůdky, bary a diskotéky.

Pláž

Hotel Myconos View je cca 500 m od písčité pláže

Vybavení hotelu Myconos View

recepce, bar, restaurace, WiFi ve veřejných prostorách, venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), bar u bazénu, parkoviště.

Služby

prádelna.

Ubytování v hotelu Myconos View

klimatizované pokoje s koupelnou a soc. zařízením, SAT/TV, telefon, trezor, balkon/terasa. Studia s vybaveným kuchyňským koutem, studia superior – prostornější, komfortnější (vysoušeč vlasů), apartmány s oddělenou ložnicí, mezonety se 2 ložnicemi.

Doporučení

Centrálně situovaný hotel Myconos View je ideální pro výlety do centra hlavního města Mykonos jak během dne, tak především za večerní zábavou, doporučujeme pro mladé a skupiny přátel.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.