Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kosmoplaz - hotel

Luxusní hotel Kosmoplaz je postaven v typickém egejském stylu. Pro Vaše pohodlí zde naleznete restauraci, bazén s výřivkou, tělocvičnu a fitness, saunu, internet, bary, slunečníky a lehátka. Všechny pokoje jsou moderně vybavené balkónem, koupelnou, telefonem, rádiem, fénem, minibarem, klimatizací a TV. Na rozlehlé terase s nádherným výhledem na Egejské moře je podávána snídaně a je servírován oběd a večeře.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kosmoplaz - hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kosmoplaz

Hotel Kosmoplaz leží na jedné z nejkrásnějších pláží Mykonosu asi 150 m od autobusové zastávky, odkud jezdí od 8 hodin ráno dlouho do noci autobus do hlavního města.

Ubytování:

Luxusní hotel Kosmoplaz je postaven v typickém egejském stylu. Pro Vaše pohodlí zde naleznete restauraci, bazén s výřivkou, tělocvičnu a fitness, saunu, internet, bary, slunečníky a lehátka. Všechny pokoje jsou moderně vybavené balkónem, koupelnou, telefonem, rádiem, fénem, minibarem, klimatizací a TV. Na rozlehlé terase s nádherným výhledem na Egejské moře je podávána snídaně a je servírován oběd a večeře. V recepci si můžete zajistit pronájem dopravních prostředků, kol, lodní lístky na ostrov Délos a další výlety. V recepci je také směnárna.

Stravování:

Bohatá snídaně podávaná formou bufetu, možnost dokoupení večeří. 

Hotel Kosmoplaz - hodnocení:

Kosmoplaz je luxusní hotel s vysokou kvalitou služeb, přímo na pláži. Vzdálenost od pláže: cca 30 m. Vzdálenost od přístavu: cca 4 km. Vzdálenost od letiště: cca 3 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.