Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Madalena

Hotel Madalena se nachází v malebném hlavním městě ostrova Mykonos, na vynikajícím místě v blízkosti pláže. Leží jen asi 300 m od centra města s bohatým nočním životem a 3 km od letiště Mykonos. Pokoje s výhledem na moře jsou vybaveny klimatizací, minibarem, TV, telefonem a rádiem.

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Madalena, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Madalena:

Hotel Madalena se nachází v malebném hlavním městě ostrova Mykonos, na vynikajícím místě v blízkosti pláže. Leží jen asi 300 m od centra města s bohatým nočním životem a 3 km od letiště Mykonos.

Ubytování:

Hotel Madalena je jedním z nejvíce okouzlujících ve městě a dokonale zapadá do místní zástavby. V hotelu se nachází 29 pokojů s koupelnou a WC. Pokoje s výhledem na moře jsou vybaveny klimatizací, minibarem, TV, telefonem a rádiem. Pokoje s výhledem do zahrady nemají klimatizaci a ledničku. Né všechny pokoje mají balkón nebo terasu. K vybavení hotelu Madalena patří recepce, café, bar, bazén s hydromasážním systémem. V hotelu je možné si pronajmout sejf. Hostům jsou poskytovány kvalitní služby a pověstná pohostinnost přispívá k jejich odpočinku a pohodlí.

Stravování:

Dle zájezdu, kontinentální snídaně je servírovaná.

Hodnocení:

Jednoduchý hotel s možností odpočinku i zábavy. Vzdálenost od pláže: cca 80 m. Vzdálenost od přístavu: cca 300 m. Vzdálenost od letiště: cca 3 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.