Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mina Beach

Rodinný hotel Mina Beach leží pouhých 80 m od jedné z nejznámějších pláží na Mykonosu, pláže Agios Stefanos. Milý personál a pokoje s výhledem na moře vám zcela jistě zajistí příjemné prožití dovolené. Ubytování doporučujeme všem, kteří vyhledávají na své dovolené klid a krásnou pláž kousek od ubytování.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mina Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis ubytování:

Rodinný hotel Mina Beach leží pouhých 80 m od jedné z nejznámějších pláží na Mykonosu, pláže Agios Stefanos. Milý personál a pokoje s výhledem na moře vám zcela jistě zajistí příjemné prožití dovolené. Ubytování doporučujeme všem, kteří vyhledávají na své dovolené klid a krásnou pláž kousek od ubytování. Pokoje pro 2 osoby jsou vybaveny miniledničkou, soc. zařízením, balkónem/terasou, wi-fi připojením zdarma, TV a klimatizací v ceně zájezdu. Z většiny pokojů je výhled na moře. Jednolůžkový pokoj + 750 Kč/noc. 

Stravování:

Dle ck - V ceně zahrnuty continentální snídaně.  Možnost dokoupení stravování: snídaně v ceně zájezdu, večeře 450 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

Pláž:

Písečná pláž se nachází cca. 80 m od hotelu Mina Beach.

Vzdálenost z letiště:

Mykonos (letiště) - Agios Stefanos 12 km.

Aktuální popis od CK

UbytováníRodinný hotel MINA BEACH leží pouhých 80 m od jedné z nejznámějších pláží na Mykonosu, pláže Agios Stefanos. Milýpersonál a pokoje s výhledemna moře...

Popis destinaceOstrov Mykonos je jeden z ostrovů Kyklady, které naleznete na jihu Egejského moře. Ostrov Mykonos je jeden z typických ostrovů Kyklad. Jedná...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.