Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anixi

Penzion ANIXI leží 300 m od pláže Korfos a 400 m od pláže Ornos, která patří mezi nejkrásnější pláže na ostrově. Ubytování se nachází v letovisku Ornos, jenž je jediné klasické letovisko na ostrově. Hlavní město Mykonos je vzdáleno 2,7 km. Autobusová zastávka se nachází cca 100 m od penzionu. Oblast - ostrov Mykonos.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anixi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v penzionu Anixi

Penzion ANIXI leží 300 m od pláže Korfos a 400 m od pláže Ornos, která patří mezi nejkrásnější pláže na ostrově. Ubytování se nachází v letovisku Ornos, jenž je jediné klasické letovisko na ostrově. Hlavní město Mykonos je vzdáleno 2,7 km. Autobusová zastávka se nachází cca 100 m od penzionu.

Vybavení

Studia Anixi pro 2-3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem/terasou, trezorem zdarma, wi-fi připojením zdarma, TV a klimatizací v ceně zájezdu. Z některých studií je výhled na moře. Možnost přikoupení snídaní v ubytování.

Poloha

Vzdálenost z letiště: Mykonos (letiště) - Ornos 10 km.

Okolí Anixi - letovisko Ornos

Letovisko Ornos je v podstatě jediné klasické letovisko na Mykonu. Nachází se cca 3 km jižně od hlavního města. Široký výběr restaurací, taveren, supermarketů, obchůdků se suvenýry i trh zajišťují vše pro strávení příjemné dovolené. Písečná pláž v zálivu s pozvolným vstupem do moře je situována na jih a je velmi dobře chráněna před letními větry. Na pláži si můžete pronajmout lehátka, slunečníky a nebo si vybrat ze široké nabídky vodních sportů. Vhodná je i pro vyznavače potápění. 

Aktuální popis od CK

UbytováníPenzion ANIXI leží 300 m od pláže Korfosa 400 m od pláže Ornos, která patří mezi nejkrásnějšípláže na ostrově. Ubytování se nacházív letovisku...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.