Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Petinos Beach

Luxusní hotel Petinos Beach je postaven v egejském stylu na ostrově Mykonos. Prostorné pokoje mají balkóny situované k moři. Jsou vybaveny klimatizací, minibarem, malou vinotékou, TV, rádiem, telefonem, sejfem. Připlatit si můžete na tzv. junior suite. V hotelu je pokojový servis, prádelna, malá cestovní kancelář s nabídkou cest po ostrově. Je zde také fitness a provádějí se zde masáže. Můžete navštívit řeckou tavernu, bary, restaurace, kde se podává jídlo a la carte.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Petinos Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Petinos Beach:

Hotel Petinos Beach leží u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Mykonos, Plati Gialos, pouhé 3 km od hlavního města a 4 km od letiště. Autobusová zastávka, odkud vyjíždí autobus do hlavního města Mykonos, je vzdálena asi 50 m. V okolí je řada taveren a obchodů.

Ubytování:

Luxusní hotel Petinos Beach je postaven v egejském stylu. Prostorné pokoje mají balkóny situované k moři. Jsou vybaveny klimatizací, minibarem, malou vinotékou, TV, rádiem, telefonem, sejfem. Připlatit si můžete na tzv. junior suite. V hotelu je pokojový servis, prádelna, malá cestovní kancelář s nabídkou cest po ostrově. Je zde také fitness a provádějí se zde masáže. Můžete navštívit řeckou tavernu, bary, restaurace, kde se podává jídlo a la carte.

Stravování:

Dle zájezdu, bohatá snídaně podávaná formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Hodnocení:

Luxusní ubytování s vysokým standardem služeb přímo nad pláží, s možností návštěvy hlavního města. Vzdálenost od pláže: cca 30 - 80 m. Vzdálenost od přístavu: cca 4 km. Vzdálenost od letiště: cca 3 km.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisHotel Petinos leží na jednom z nejžádanějších ostrovů Mykonos, který patří ke komplexu Kykladských ostrovů. Hotel se nachází v letovisku Platis...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.