Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Santa Marina

Luxusní resort ve stylu kykladské architektury byl vybudován na mimořádně krásném místě na ostrově Mykonos. Rozkládá se v mírném svahu nad přírodním výběžkem, který vytváří krásný záliv se soukromou písečnou pláží. Nachází se u vesničky Ornos, jen 3 kilometry od hlavního města. Vzhledem k vysokému standardu služeb i architektonickému provedení je zařazen do The Luxury Collection Starwood Hotels & Resorts.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Santa Marina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Santa Marina

Luxusní resort ve stylu kykladské architektury Santa Marina byl vybudován na mimořádně krásném místě. Rozkládá se v mírném svahu nad přírodním výběžkem, který vytváří krásný záliv se soukromou písečnou pláží. Nachází se u vesničky Ornos, jen 3 kilometry od hlavního města. Vzhledem k vysokému standardu služeb i architektonickému provedení je zařazen do The Luxury Collection Starwood Hotels & Resorts.

Vybavení

Součástí pečlivě udržovaného komplexu Santa Marina s přátelskou atmosférou jsou dva bazény, fitness centrum, sauna a jacuzzi. Pro sportovně založené klienty jsou k dispozici tenisové kurty s večerním osvětlením, působí tu i zkušený instruktor. Recepce zajištuje nepřetržitý room servis, hotel má soukromou marinu, přistávací dráhu pro vrtulníky a parking. Velká pozornost je věnována úrovni stravovacích služeb. V hlavní restauraci Colonial u bazénu si můžete vychutnat snídani, oběd nebo večeři s výhledem na krásné přírodní scenérie. Na pláži jsou kromě nápojů k osvěžení a drobného občerstvení nabízeny zejména čerstvé ryby a speciality řecké kuchyně. Vybrané speciality středomořské kuchyně a široký sortiment vín nabízí pro romantické večeře ve dvou restaurace Marine club s krásným výhledem na moře a špičkovou obsluhou.

Ubytování v hotelu Santa Marina

Klimatizované elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, župany, satelitní televize, internetové připojení, minibar, trezor a balkon nebo terasa s výhledem na moře. Pro rodiny na vyžádání propojené pokoje a dětské postýlky. Hotel nabízí také ubytování v suitách a vilách se soukromými bazény.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Relaxační pobyty

Lázeňské centrum Lotus spa a jeho zkušený profesionální tým nabízí různé typy tradičních i moderních metod relaxačních masáží i řadu omlazujících kúr. Kosmetické služby s využitím řecké přírodní kosmetiky Apivita doplňuje kadeřnictví.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.