Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Acti Plaka Apartments & Studios

Acti Plaka Apartments & Studios se nachází v oblasti Plaka, blízko překrásné písečné pláže. Ubytování je vhodné zejména pro páry všech věkových kategorií, kteří vyhledávají pobyt na klidném místě, bezprostředně u moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Acti Plaka Apartments & Studios, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Acti Plaka

Studia Acti Plaka jsou situovány v klidném prostředí, pouze pár kroků od nádherné písčité pláže Plaka-Orkos, kde je koupání opravdovým zážitkem. V blízkosti studií naleznete tavernu a autobusová zastávka je vzdálena cca 350 m. Vesnička Agios Prokopios s tevernami a obchůdky je vzdálena cca 4 km a hlavní město cca 8 km. Ve studiích Acti Plaka budou spokojeni zejména klienti vyhledávající klid a nádherné koupání.

Vybavení studií Acti Plaka Apartments & Studios

Dvoulůžková studia s možností přistýlky disponují vlastním sociálním zařízením (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), kuchyňským koutem se základním vybavením, trezorem (za poplatek), TV, klimatizací a balkonem nebo terasou.

Sport a zábava

Wi-Fi připojení v prostorách objektu zdarma. Možnost pěší turistiky a romantických procházek do okolí. Noční život a zábavní možnosti v 8 km vzdáleném hlavním městě.

Stravování

Dle CK, bez stravování.

Pláž

Studia se nachází 50m od pláže.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.