Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Antické tajemství

 "Antické tajemství" je poznávací zájezd, při němž jsou klienti převezeni luxusním autobusem přes Maďarsko, Srbsko a Makedonii do Řecka. V Řecku následuje 7 denní program, 8 den je odlet z Prevezy do ČR.

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Antické tajemství, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Program poznávacího zájezdu Antické tajemství

1. den:

Ráno odjezd z Brna, přejezd luxusním autobusem přes Maďarsko, Srbsko a Makedonii do Řecka, noc v autobuse.

2. den:

Příjezd do SOLUNĚ. Krátká prohlídka zajímavostí druhého největšího města v Řecku - Bílá věž, Aristotelovo náměstí, promenáda se sochou Alexandra Velikého, chrám Agios Dimitrios. Volno na nákupy nebo posezení na pobřežní promenádě v některé z četných kavárniček. Ubytování v hotelu, nocleh.

3. den:

Dopoledne odjezd do městečka KALAMBAKA, které se rozkládá přímo na úpatí pohoří METEORA. Návštěvníci ho vyhledávají nejen pro unikátní geologické útvary, ale především pro kláštery, které se již staletí jakoby zázrakem vznášejí na vrcholcích skalních sloupů, možnost prohlédnout si nejzachovalejší z klášterů Meteora. Odjezd do Athén, ubytování v hotelu, nocleh.

4. den:

Prohlídka nejzajímavějších míst řecké metropole ATHÉN. Samozřejmě nesmí chybět návštěva Akropole, Olympijského stadionu, Řecké a Římské agory, náměstí Syntagma ani procházka v romantických uličkách Plaky. Milovníci historie jistě nevynechají ani Národní archeologické muzeum a další pamětihodnosti. Návrat do hotelu, volný program, nocleh.

5. den:

Po snídani odjezd do DELF, které se vyznačují nejen starověkou věštírnou, ale dodnes jednou z nejkrásnějších scenérií v Řecku. Prohlídka památek. Odjezd do přímořského městečka PARGA. Volný program, ubytování v apartmánech, nocleh.

6.-7. den:

Odpočinek u moře, volný program, možnost výběru z fakultativních výletů.

8. den:

Odlet z Prevezy do Brna nebo Bratislavy s transferem do Brna.

Cena zahrnuje:

Dopravu luxusním autobusem • přepravu dle programu • 5 x ubytování ve 3* hotelu se snídaní • služby českého (slovenského) průvodce • pojištění proti úpadku CK •

Cena nezahrnuje:

Vstupné do muzeí a historických objektů • doplňkové služby a fakultativní program • cestovní pojištění

CK si vyhrazuje právo upravit trasu, případně  program zájezdů v závislosti na neočekávaných skutečnostech, které mohou nastat. Trasy a nástupní místa autobusů po ČR budou doplněny podle počtu klientů, resp. požadavků skupiny účastníků (min 12 osob).

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.