Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fany

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fany, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha domu Fany

Dvoupatrový dům Fany se studiemi a apartmány leží  v blízkosti pláže i centra letoviska Nei Pori. Pláž je vzdálená 150 m, obchody 30 m, restaurace 100 m.

Ubytování

Dům Fany disponuje studiemi a apartmánem. Studio pro 2 osoby tvoří ložnice s možností přistýlky, TV, kuchyňský kout, sociální zařízení, balkon ze zahradním nábytkem. Apartmán pro 4 osoby tvoří oddělené ložnice, v některých možnost přistýlky, TV, kuchyňský kout, rychlovarná konvice, sociální zařízení, balkon se zahradním nábytkem.

Pokoje jsou prostorné a některé s průchozí terasou a zahradním nábytkem. K vybavení patří také kuchyňský kout s lednicí, dvouplotýnkový vařič a základní vybavení pro jednoduchou přípravu pokrmů. Vlastní sociální zařízení (umyvadlo, WC, sprcha bez sprchového závěsu). Součástí studií a apartmánů jsou polštáře, přikrývky a povlečení.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži. Pro sportovně založené turisty zde byl opostaveno sportovní centrum, kde nechybí tenisové kurty, sportovní hřiště, vybavené fircentrum a dětský koutek.

Poznámky

Pláž: dlouhá písečná pláž místy až 50 m široká s jemným pískem a pozvolně se svažujícím dnem.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.