Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olympian Bay

Rozsáhlý hotelový komplex Olympian Bay, který patří do hotelového řetězce Rea hotels, tvoří hlavní budova (4 patra) a 7 bloků zahradních bungalovů (2 podlaží). Areál se nachází na Olympské riviéře ve vzdálenosti cca 2 km od letoviska Leptokarie v klidné oblasti, pěšky cca 20 minut. Leží hned u široké písčito-oblázkové pláže (při vstupu do moře jsou kamínky, potom písek) a čistého moře s výhledem na otevřené moře. Taxi do Leptokarie, kde jsou možnosti nákupů i zábavy, vychází na cca 5€/cesta. Zde je stanice linkových autobusů a vlakové nádraží, stejně tak zdravotní středisko. Do Leptokarie jezdí i turistický vláček, obvykle jen v hlavní sezóně..

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Olympian Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Olympian Bay

Rozsáhlý hotelový komplex Olympian Bay, který patří do hotelového řetězce Rea hotels, tvoří hlavní budova (4 patra) a 7 bloků zahradních bungalovů (2 podlaží). Areál se nachází ve vzdálenosti cca 2 km od letoviska Leptokarie v klidné oblasti, pěšky cca 20 minut. Leží hned u široké písčito-oblázkové pláže (při vstupu do moře jsou kamínky, potom písek) a čistého moře s výhledem na otevřené moře. Taxi do Leptokarie, kde jsou možnosti nákupů i zábavy, vychází na cca 5€/cesta. Zde je stanice linkových autobusů a vlakové nádraží, stejně tak zdravotní středisko. Do Leptokarie jezdí od hotelu Olympian Bay i turistický vláček, obvykle ale jen v hlavní sezóně.

Vybavení

Velký bazén a dětský bazén, kde jsou lehátka se slunečníky pro klienty bez poplatku. Hotel Olympian Bay nabízí široké možnosti pro provozování sportů - tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, fitness centrum, hřiště na plážový volejbal a košíkovou. K vybavení patří restaurace i několik barů, internetový koutek a minimarket. Animační tým hotelu Olympian Bay pořádá denní sportovní programy včetně aerobiku a aquaaerobiku i různé aktivity pro děti. Na pláži možnost provozování vodních sportů - šlapadla, paragliding, jízdy na nafukovacím banánu.

Ubytování v hotelu Olympian Bay

Klimatizované dvoulůžkové pokoje nebo bungalovy s možností přistýlky, koupelna s WC, satelitní televize a balkon nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Plná penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů v hlavní restauraci. • Snídaně od 07.30 do 10.00 hodin, obědy od 13.00 do 14.30 hodin, večeře od 19.30 do 21:00 hodin. • Nealkoholické nápoje, místní víno, koktejly, připravené z alkoholických nápojů místní výroby, a další alkoholické nápoje místní výroby, překapávanou kávu a čaj od 10.00 do 23.00 hodin. • Snacky od 10.00 do 18.00 hodin u pool baru nebo hlavního baru. • Zmrzlinu pro děti od 15.00 do 17.00 hodin u pool baru. • Místní víno, koktejly, připravené z alkoholických nápojů místní výroby, a další alkoholické nápoje místní výroby od 17.00 do 23.00 hodin u hlavního baru. • Po předchozí rezervaci jednou týdně večeře v italské restauraci nebo asijské restauraci.

Sport a zábava v hotelu Olympian Bay

bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, stejně tak v zahradě, na pláži za poplatek (cca 7€/set/den). Dětské hřiště v zahradě, dětský koutek s el. hrami (play station, za poplatek cca 1€/30 minut/1 hráč). Stolní tenis (zdarma), fotbalové hřiště, 6 tenisových kurtů (za poplatek cca 10-12€, zapůjčení raket a míčků za vratný depozit cca 10€), hřiště na basketbal a volejbal, minigolf (zdarma). Fitcentrum se základním vybavením (zdarma, event. za poplatek). Služby Spa centra je možné využívat v sesterském hotelu Dion Palace, cca 8 km vzdáleném, kde se nabízejí různé balíčky služeb, výběr je opravdu veliký a pestrý, zdejší vybavení je na velmi dobré úrovni (transfer do hotelu Dion Palace se objednává přes recepci). Vodní sporty na pláži (kanoe - cca 5€, šlapadlo - cca 10€, kruhy - cca 12€, banán - cca 10€, kurzy potápění - kurz trvá 3 - 4 dny - (cca 370 € včetně diplomu, 1 ponor 35 €). Na pláži je možné hrát plážový volejbal (zdarma).

Hlavní výhody

klidné prostředí, pěkné bazény v zahradě, příjemné koupání

Hotel Olympian Bay na webu

Hotel Olympian Bay

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.