Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marinaio studia

Studia Marinaio jsou vlastně moderní vila nacházející se 120 m od pláže v centru letoviska v těsné blízkosti hotelu Orea Eleni v oblasti Paralia na Olympské riviéře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marinaio studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Marinaio

Studia Marinaio jsou vlastně moderní vila nacházející se 120 m od pláže v centru letoviska v těsné blízkosti hotelu Orea Eleni v oblasti Paralia na Olympské riviéře.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v nových studiích Marinaio pro 2-4 osoby s vlastním soc. zařízením, kuchyňským koutem, balkónem, SAT-TV a klimatizací (za příplatek 5,- Euro). Recepce studií nabízí zázemí pro klienty v den příjezdu a odjezdu a zajišťuje výměnu ručníků, ložního povlečení a úklid studií kdykoli v průběhu pobytu.

Stravování

Dle ck, vlastní, nebo polopenze podávaná v hotelu Orea Eleni (20 m od studií Marinaio) - snídaně formou švédského stolu (výběr: mléko, káva, čaj, džus, pečivo, máslo, 3 druhy džemu, salám, sýr nebo vejce, ovesné vločky...), servírované večeře podávané formou jednotného menu, přílohy a saláty formou bufetu, dezert nebo ovoce.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.