Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Yannis

V centru letoviska Velika, v jedné z bočních uliček, jen 50 m od oblázkovo-štěrkové pláže, stojí prázdninový dům jménem Yannis. K nejbližšímu supermarketu nebo zastávce se dostanete už po 50 metrech. Dům nabízí příjemné ubytování ve studiích pro 2-3 osoby (manželská postel + pevné lůžko) a v apartmánech pro 4-5 osob se dvěma oddělenými ložnicemi. Oblast je Olympská riviéra.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Yannis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis ubytování Yannis:

V centru letoviska Velika, v jedné z bočních uliček, jen 50 m od oblázkovo-štěrkové pláže, stojí prázdninový dům jménem Yannis. K nejbližšímu supermarketu nebo zastávce se dostanete už po 50 metrech. Dům nabízí příjemné ubytování ve studiích pro 2-3 osoby (manželská postel + pevné lůžko) a v apartmánech pro 4-5 osob se dvěma oddělenými ložnicemi. Všechny pokoje jsou velmi pěkně zařízeny, vybaveny kuchyňským koutkem, ledničkou, malou troubou, rychlovarnou konvicí, TV, koupelnou/WC. Každý apartmán na přízemí má vlastní terasu s posezením, jednotlivé terasy jsou od sebe odděleny nízkou zídkou.

Studia Yannis na poschodí disponují částečně předělenými balkony, také s posezením. Na dvoře je prostor na parkování. Možnost doplatit si večeře v nedaleké taverně (salát pro 2 osoby, hlavní jídlo servírované – výběr ze 2-3 jídel, dezert).

Kapacita studií Yannis:

10 studií a 3 apartmány

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.