Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Orea Eleni Palace

Nový moderní stylový hotel Orea Eleni Palace se nachází v nové části letoviska Paralia Katarini cca 140 m od pláže. Ubytování je zajištěno ve dvou až tří-lůžkových pokojích (k dispozici také pokoj pro rodinu se dvěmi dětmi (manželské lůžko a rozkládací gauč pro 2 děti) s balkónem, SAT-TV, telefonem, LCD TV, vlastním soc. zařízením (sprcha, WC, fén) a klimatizací. Ubytování uspokojí i náročnější klientelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Orea Eleni Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Orea Eleni Palace

Nový moderní stylový hotel Orea Eleni Palace se nachází v nové části letoviska Paralia Katarini cca 140 m od pláže.

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve dvou až tří-lůžkových pokojích (k dispozici také pokoj pro rodinu se dvěmi dětmi (manželské lůžko a rozkládací gauč pro 2 děti) s balkónem, SAT-TV, telefonem, LCD TV, vlastním soc. zařízením (sprcha, WC, fén) a klimatizací. Ubytování uspokojí i náročnější klientelu.

Vybavení hotelu

Hotel Orea Eleni Palace disponuje vlastní recepcí, barem, lobby se SAT-TV, malým welness s výřivkou a fitness a velkou venkovní terasou. Naleznete zde velké množství obchodů, restaurací, kaváren, hospůdek s rybími specialitami a nejznámější noční kluby olympské riviéry.

Strava

Dle CK, Snídaně formou švédského stolu je podávána přímo v hotelu Orea Eleni PALACE, klienti s polopenzí dochází na večeře do hotelu Orea Eleni, který je vzdálen cca 200 m.

Pláž

Pláže jsou písčité s pozvolným vstupem do moře, vybavené slunečníky a lehátky.

Aktuální popis od CK

Polohamoderní stylový hotel nacházející se v nové rezidenční, klidné části letoviska Paralia, cca 250 m od pláže, do centra letoviska a k hotelu Orea...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.