Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

San Giorgio

Prostorná moderní studia San Giorgio v centru letoviska Paralia s krásným bazénem se nachází 250 m od pláže s velmi pozvolným vstupem do moře. Studia jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili San Giorgio, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií San Giorgio

Moderní komplex studií San Giorgio nacházející se cca 250 m od pláže v blízkosti centra letoviska Paralia cca 150 m od hotelu Orea Eleni, v těsné blízkosti jsou obchody, supermarkety a restaurace.

Vybavení domu San Giorgio

Recepce, bar, výtah, Wi-Fi, velký bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu.

Vybavení studií

Prostorná studia pro 2-3 osoby s možností přistýlky s vlastním soc. zařízením (SWC), kuchyňským koutem, balkónem, SAT-TV a klimatizací (za příplatek).

Stravování

Dle CK. Vlastní, polopenze, snídaně formou švédského stolu, servírované večeře podávané formou jednotného menu, přílohy a saláty formou bufetu, dezert nebo ovoce podávaná v hotelu Orea Eleni (cca 150 m).

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře cca 250 m od hotelu, podél pláže je řada restaurací a barů, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, velký výběr vodních sportů za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.