Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Star Aparthotel

Aparthotel Star se nachází v oblasti Olympská riviéra, pouhých 120 m od písečné pláže, v těsné blízkosti centra letoviska Paralia Katerinis a promenády.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Star Aparthotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha aparthotelu Star

Aparthotel Star se nachází pouhých 120 m od písečné pláže v těsné blízkosti centra letoviska a promenády.

Ubytování

Ubytování - moderní, kvalitní ubytování ve 2-3 lůžkových studií ( jedna ložnice) a 4-5 lůžkových apartmánech ( 2 ložnice). Studia i apartmány jsou vybaveny SAT-TV, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením ( sprcha + WC) a balkónem nebo terasou. U v

Stravování

Dle ck, stravování - obvykle vlastní nebo polopenze podávaná v místním hotelu, snídaně formou bufetu, večeře jednotné menu sestávající z hlavního jídla, salátu, dezertu nebo ovoce ( k večeři je podávána bezplatně voda, ostatní nápoje si klienti hradí na místě).

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.