Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Salvatore vila

Vila Salvatore 1 o rozloze 95m2 s privátním bazénem nabízí luxusní ubytování pro 2-4 os. Vila se skládá ze dvou ložnic, dvou koupelen se sociálním zarířením a plně vybavené kuchyně (k dispozici i kávovar, rychl.konvice) a terasou se vstupem k bazénu. Destinace: Parga, Lichnos

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Salvatore vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování

Vila Salvatore 1 o rozloze 95m2 s privátním bazénem nabízí luxusní ubytování pro 2-4 os. Vila se skládá ze dvou ložnic, dvou koupelen se sociálním zarířením a plně vybavené kuchyně (k dispozici i kávovar, rychl.konvice) a terasou se vstupem k bazénu.

Vybavení vily:

privátní bazén s lehátky a slunecníky, TV/SAT, DVD přehrávač, Hi-Fi rádio/CD přehrávač, fén, telefon, minibar, trezor, hydromasážní vana (sprchový kout), klimatizace.

Možnosti hotelu Salvatore:

sauna, fitness centrum, herna, lázeňské a wellness centrum, masáže, vířivka, knihovna, gril, turecká/parní lázen, krytý bazén, venkovní bazén, venkovní bazén (sezónní), krytý bazén (po celý rok). Restaurace formou "a la carte", která podává kvalitní kuchyni a výběr vynikajících vín z dobře zásobeného vinného sklepa hotelu. Vila se nachází ve větší vzdálenosti od pláže, proto je zařízena doprava minibusem do Pargy i na pláž Lichnos.

Doplňkové info pro rok 2012

V ceně zájezdu snídaně formou bufetu. Výše uvedená cena je cena za vilu/noc. Z ceny je poskytnuta sleva 10% za včasný nákup do 30.4.2012. Možnost dokoupení letecké dopravy za cca 7000 Kc/os. (letenka + povinné letištní príplatky, pojištení, transfer). Při objednání splatná záloha ve výši 35% z ceny zájezdu. V případě, že máte zájem o objednávku zájezdu, kontaktujte nás prosím, kontakty jsou uvedeny po levé straně.

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.