Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

12 Island Villas

Velmi příjemně a kompletně zařízené privátní vily 12 Island Villas na ostrově Rhodos doporučujeme pro klidnou relaxační dovolenou pro ty, kteří nehledají služby hotelových komplexů. Vily jsou v dosahu centra denního a nočního života letoviska Kolymbia. Ideální pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili 12 Island Villas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu 12 Island Villas

centrálně položené nové komfortní vily v Kolymbii na ostrově Rhodos, jen pár minut od restaurací, kaváren, obchůdků a barů, s výhledy na moře, kopce a Kolymbii.

Pláž

cca 800 m od písčito-oblázkových pláží

Vybavení hotelu 12 Island Villas

komplex 12 komfortních vilek pojmenovaných podle 12 ostrovů, z nichž Rhodos je hlavním.

Ubytování

komfortní 2patrové vilky se 3 ložnicemi a 2 koupelnami: 1. ložnice s manželskou postelí, větrákem, klimatizací, vysoušečem vlasů, balkonem, 2. ložnice se 2 postelemi, klimatizací, balkonem, 3. ložnice – se 2 postelemi nebo manželským lůžkem, klimatizací, vysoušečem vlasů; 1. koupelna – vana s jacuzzi, soc. zařízením, 2. koupelna se sprchou a soc. zařízením. Kuchyňka – plně vybavená (trouba, odsavač par, mikrovlnná trouba, kombinovaná lednička s mrazničkou, myčka nádobí a pračka), jídelní stůl a vybavení pro 6 os. (možnost dětské židličky – na vyžádání), průchozí dveře na verandu. Obývací pokoj – TV, DVD/CD přehrávač, WiFi, výběr DVD, knih a her, 2 sofa. Venkovní privátní bazén 8×4 m, prostorná terasa na slunění, se stolem a židlemi, barbecue a lehátky.

Děti

děstká postýlka na vyžádání.

Doporučení

Velmi příjemně a kompletně zařízené privátní vily 12 Island Villas doporučujeme pro klidnou relaxační dovolenou pro ty, kteří nehledají služby hotelových komplexů, v dosahu centra denního a nočního života letoviska Kolymbia. Ideální pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel.

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.