Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kolymbia Star

Hotelový areál skládající se z několika dvoupatrových budov je vystavěn na ostrově Rhodos v zahradě v klidném prostředí ve vzdálenosti cca 1 km od centra střediska Kolymbia a cca 300 m od pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kolymbia Star , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Hotelový areál Kolymbia Star skládající se z několika dvoupatrových budov je vystavěn v zahradě v klidném prostředí ve vzdálenosti cca 1 km od centra střediska a cca 300 m od pláže.

Pláž

Písčitá pláž s kamínky se nachází cca 300 m od hotelu Kolymbia Star. Možnost pronájmu slunečníků a lehátek (za poplatek).

Vybavení hotelu Kolymbia Star

K vybavení hotelu Kolymbia Star patří vstupní hala s recepcí, barem, velká klimatizovaná restaurace, salonek, zlatnictví, snack bar, dva bazény s terasou na opalování - lehátka a slunečníky u bazénu zdarma a minimarket.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek a vlastním příslušenstvím jsou vybaveny TV, lednicí, telefonem, rádiem, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou a klimatizací (klimatizace je v provozu v období 15.6. - 15.9.). Trezory jsou k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování

Dle zájezdu - v hotelové restauraci jsou podávány polopenze formou bufetu.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluHotel v klidné části letoviska Kolymbia. Zastávka autobusu se spojením do hlavního města a Lindosu před hotelem. Moderní hotel pro online...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.