Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Adriana Princess

Hotel Adrianan Princess, nacházející se v poklidném letovisku Kiotari na ostrově Rhodos v blízkosti krásné pláže, je novou ubytovací kapacitou, otevřenou v roce 2012 a nabízí kvalitní služby a  moderním zázemí. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie náročnějších klientů, rodinám s dětmi je k dispozici miniklub, dětské hřiště i dětský bazén a animační programy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Adriana Princess, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Adriana Princess

cca 100 m od písčito-oblázkové pláže (přístupné podchodem pod místní komunikací), moderní nově otevřený hotelový komplex Adriana Princess v jižní části ostrova, poklidném letoviku Kiotari.

Vybavení Adriana Princess

vstupní hala s recepcí, WiFi (1. půlhodina zdarma, dále zpoplatněno) , restaurace, á la carte restaurace, 4 bary (hlavní bar, u bazénu, na pláži a VIP), venkovní bazén - slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži (zdarma, k dispozici plážové osušky - při ztrátě karty k osuškám nebo poškození účtován poplatek), wellness spa centrum, tenis, aerobic, hřiště na mini-fotbal, stolní tenis, amfiteátr, konferenční místnost, minimarket, animační programy.

Ubytování v Adriana Princess

Hotel Adriana Princess nabízí moderně zařízené standardní pokoje s možností 1 přistýlky, koupelna a soc. zařízení (vysoušeč vlasů), klimatizace, velkoplošná SAT/TV, minibar, telefon, trezor (za poplatek), balkon/terasa; Honeymoon pokoje -  s privátním bazénem,; rodinné pokoje Family - ložnice oddělená od obývacího lounge se 2 sofa zašupovacími dveřmi; rodinné pokoje Family Superior - s privátním bazénem; Junior Suity - prostornější s obývací lounge, navíc v koupelně jacuzzi, župany/pantofle; Superior Junior Suity - s privátním bazénem.

Stravování

Dle ck, all inclusive

Pro děti

miniklub, dětské hřiště, děstký bazén, děstká postýlka, animační programy.

Doporučení

Nový moderní hotel Adriana Princess otevřený v létě 2012 v blízkosti krásné pláže na jihovýchodním pobřezí v letovisku Kiotari, s kvalitními službami a velmi příjemným ubytováním.

Poznámka

u večeře vyžadován dress-code.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.