Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Memphis

Hotel skládající se ze tří budov má ­ideální polohu na Rhodu nedaleko centra střediska Kolymbia, které je od recepce vzdáleno cca 50 m

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Memphis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Memphis

Nevelký hotelový komplex Memphis je velmi dobře strategicky umístěn nedaleko pláže a zejména centra oblasti, ve kterém máte možnost hlavně večer prožít neopakovatelnou atmosféru zábavy v řeckém pojetí. Kromě diskoték máte možnost zavítat do některé z taveren, restaurací či barů. Jistě vás nenechají chladnými ani nesčetné nákupní možnosti. Hotel Memphis doporučujeme klientům, kteří ocení možnost relaxace v komornějším prostředí, zároveň však ocení i možnost alternativní zábavy mimo hotel.

Poloha hotelu Memphis

Hotel Memphis skládající se ze tří budov má ­ideální polohu nedaleko centra střediska, které je od recepce vzdáleno cca 50 m.

Pláž

Písečná pláž s kamínky je od hotelu Memphis vzdálena cca 250 m. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka (za poplatek).

Vybavení hotelu Memphis

Zrenovovaná vstupní hala s recepcí, barem, internetovým koutkem (za poplatek), restaurace, snack bar, dva bazény a dětský bazén.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, televizí, lednicí, telefonem, klimatizací (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Trezory jsou k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování

Formou all inclusive, které zahrnuje plnou penzi formou bufetu, lehké odpolední občerstvení ve snack baru u bazénu a neznačkové alkoholické a nealkoholické nápoje.

Názory klientů

"Bezchybná dovolená" - chtěli bychom poděkovat CK za nádhernou dovolenou. Z ostrova Rhodos jsme úplně nadšeni a hotel Memphis neměl chybu !!! Jana Staňková

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.