Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aegean Blue Villas

Komplex privátních vilek Aegean Blue Villas s vlastním bazénem leží na ostrobě Rhodos na úpatí kopce a nabízí překrásným výhledem na moře, cca 900 m od pláže, cca 5 km od městečka Lindos, cca 10 min. chůze od centra vesničky Kalathos. Krásné příjemné vilky plnohodnotně nahradí zázemí domova během dovolené na krásném ostrově Rhodos, s překrásným výhledem na moře, ideální pro relaxační dovolenou stranou rušných letovisek, díky automobilu zahrnutému v ceně dostupnost po celém ostrově.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aegean Blue Villas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aegean Blue Villas

Komplex privátních vilek Aegean Blue Villas s vlastním bazénem leží na ostrobě Rhodos na úpatí kopce a nabízí překrásným výhledem na moře, cca 900 m od pláže, cca 5 km od městečka Lindos, cca 10 min. chůze od centra vesničky Kalathos.

Pláž

Vilky Aegean Blue Villas leží cca 900 m od oblázkové pláže

Ubytování

vilky pro 4–5 os. (5. os. – na přistýlce v obývacím pokoji); obývací pokoj se SAT/TV, 2 koupelny se soc. zařízením – v přízemí a horním patře (s vanou/sprchou), 2 ložnice – s manželskou postelí a balkonem/terasou, druhá se 2 postelemi, plně vybavená kuchyňka (trouba, mikrovlnná troba, kombinovaná lednička s mrazničkou, pračka), privátní bazén s lehátky.

Doporučení pro hotel Aegean Blue Villas

Krásné příjemné vilky plnohodnotně nahradí zázemí domova během dovolené na krásném ostrově Rhodos, s překrásným výhledem na moře, ideální pro relaxační dovolenou stranou rušných letovisek, díky automobilu zahrnutému v ceně dostupnost po celém ostrově.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.