Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalathos

Oblast
Typ letoviska Klidné
Středisko Kalathos se nachází na jižní straně ostrova Rhodos, asi 40 km od hlavního města Rhodos a letiště.
Kalathos leží přímo na hlavní silnici spojující sever a jih. Pláž a hotely jsou cca 1 kilometr směrem severovýchodně od vesničky Kalathos 
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kalathos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Kalathos

Kalathos není středisko v pravém smyslu slova. Jedná se jen o malinkou vesničku na hlavní silnici kousek od Lindosu. Vesnička je přesně kilometr od pobřeží a stejně jako u ostatních středisek v této destinaci, je “středisko“ Kalathos takto pojmenované jen a jen kvůli této blízké vesnici. Ve skutečnosti “středisko Kalathos“ tvoří jeden jediný luxusní hotelový komplex (rok 2008) a to je vše. A celé to leží na dlouhé široké pláži táhnoucí se od Haraki až ke Vlicha. Vybavení komplexu to ovšem vynahrazuje – tenis, několik bazénů, několik restaurací včetně živé hudby, programy pro děti, minigolf, basket, internet … V Kalathosu jsou i obchody se základními potřebami. Velký výběr všeho v Lindosu, kam se dá dojet i autobusem.

Pro koho je středisko Kalathos vhodné?

Středisko Kalathos je vhodné spíše pro ty, kdo chtějí strávit dovolenou v luxusu hotelovém komplexu s možností procházek po dlouhé pláži a koupáním v moři. Západy slunce jsou tam opravdu romantické, všude bazény, řada apartmánů má bazén vlastní, celé je to zelené, ale z řecké atmosféry je tam toho pomálu. Na druhou stranu, pokud rádi cestujete a plánujete zapůjčení auta, je Kalathos ideální bod pro strávení aktivní dovolené. Do krásných míst je to opravdu kousek, za ruchem si dojedete a klid a pohodu tohoto místa byste jinde hledali stěží.

Ostatní střediska na ostrově Rhodos

Na Rhodos se ještě jezdí hlavně do středisek Afandou, Faliraki, Gennadi, Haraki, Ialyssos, Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Koskinou, Kremasti, Lardos - středisko, Lindos, Pefki, Rhodos, Stegna a Theologos.

Tipy na hotel v letovisku Kalathos

Aegean Blue Villas

Komplex privátních vilek Aegean Blue Villas s vlastním bazénem leží na ostrobě Rhodos na úpatí kopce a nabízí překrásným výhledem na moře, cca 900 m od pláže, cca 5 km od městečka Lindos, cca 10 min. chůze od centra vesničky Kalathos.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---