Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aldemar Paradise Village

Hotel situovaný na ostrově Rhodos přímo u písčité pláže tvoří dvoupatrové budovy umístěné v upravené zahradě plné exotických rostlin. Uvolněná atmosféra a dokonalý servis nabízí skvělou příležitost pro prožití opravdu bezstarostné dovolené. Paradise Village patří hotelovému řetězci Aldemar a hosté tak mohou využívat bohaté vybavení sousedního hotelu Paradise Royal Mare včetně animačních programů.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aldemar Paradise Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aldemar Paradise Village

Hotel Aldemar Paradise Village situovaný přímo u písčité pláže tvoří dvoupatrové budovy umístěné v upravené zahradě plné exotických rostlin. Uvolněná atmosféra a dokonalý servis nabízí skvělou příležitost pro prožití opravdu bezstarostné dovolené. Paradise Village patří hotelovému řetězci Aldemar a hosté tak mohou využívat bohaté vybavení sousedního hotelu Paradise Royal Mare včetně animačních programů.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, několik sladkovodních bazénů a dětské bazény, u nichž jsou slunečníky s lehátky bez poplatku, stejně jako na pláži. Osušky k dispozici oproti malé záloze. Atrakcí nejen pro děti je 70 metrů dlouhá vodní skluzavka. K vybavení hotelu Aldemar Paradise Village patří restaurace, bary, internetový kout, kulečník, prodejna suvenýrů a minimarket. Pro sportovně založené klienty jsou tu tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, fitnesscentrum a několik hřišť. Vodní centrum na pláži nabízí řadu možností vodních sportů - vodní lyžování, šlapadla,kánoe a windsurfing. Animační tým připravuje po celý den sportovní turnaje a další zábavu. Bohatou nabídku sportovního vyžití doplňuje možnost golfu na 18jamkovém hřišti Afandou vzdáleném 10 kilometrů od hotelu.

Ubytování v hotelu Aldemar Paradise Village

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize s hudebními kanály, trezor, terasa nebo balkon. Klimatizace je zapojena od poloviny června do poloviny září.

Stravování

Plná penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně od 07.00 do 07.30 hodin formou kontinentálního bufetu, od 07.30 do 10.00 hodin formou bufetu v hlavní restauraci Byzantine. • Večeře od 18.30 do 21.15 hodin formou bufetu se saláty, teplými a studenými předkrmy, hlavními jídly, deserty, ovocem a zmrzlinou včetně nealkoholických nápojů, piva a místního vína. Třikrát týdně tematické večeře. • Dětské večeře od 18.30 do 20.00 hodin v hlavní restauraci. • Občerstvení od 10.00 do 17.00 hodin ve snack baru a restauraci Pergola – saláty, hamburgry, gyros, hranolky, čerstvé ovoce a zmrzlinu a nealkoholické nápoje, pivo a místní víno, kávu a alkoholické nápoje místní výroby. • Sendviče, pizzy, saláty, omelety, grilované kuře, deserty, výběr sýrů, zmrzlinu a nealkoholické nápoje, pivo a místní víno, kávu a alkoholické nápoje místní výroby od 10.00 do 17.00 hodin ve snack baru a restauraci Thalassa. • Tradiční řecké teplé a studené předkrmy, saláty a deserty a nápoje – řecké víno, místní pivo, ouzo, minerální vodu a nealkoholické nápoje od 12.00 do 16.00 hodin v řecké taverně Albatros. • Kávu, minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo a další alkoholické nápoje v pool baru Delfinia od 10.00 do 18.00 hodin. • Kávu, minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo a další alkoholické nápoje, sendviče, toasty a čerstvé ovoce v beach baru Nautilus od 10.00 do 18.00 hodin. • Kávu, minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo, koktejly a další alkoholické nápoje místní výroby v baru Eva od 17.00 do 01.00 hodin. • Kávu, minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo a další alkoholické nápoje v baru Venus od 18.00 do 01.00 hodin. • V baru Venus od 22.30 do 00.30 hodin dva druhy sendvičů, dva druhy teplých snaků, ovoce, výběr sýrů, olivy a další drobné občerstvení. • Minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo a další alkoholické nápoje v Night Clubu Safari od 22.00 do 02.00 hodin. • Minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo, koktejly a další alkoholické nápoje místní výroby ve Fun Baru and Disco Nights od 20.00 do 23.00 hodin. • Po předchozí rezervaci večeře od 19.00 do 23.00 hodin v italské restauraci Pergola, čínské Golden Palm, řecké taverně Thalassa nebo francouzské à la carte restauraci Dionyssos.

Sport all inclusive

Tenis (noční osvětlení kurtů za poplatek), stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, některé vodní sporty.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.