Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Amarylis studia

Nová pěkná vilka Amarylis je umístěna v klidném prostředí zahrady na dosah písčito-oblázkové pláže na ostrově Rhodos. Je dostatečně vzdálena od místní komunikace, má vlastní parkoviště a prostor s příjemným posezením, který rádi využívají hosté domu. Centrum letoviska s obchody a tavernami je vzdáleno cca 3 minuty chůze.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Amarylis studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Studia Amarylis - poloha:

Nová pěkná vilka Amarylis je umístěna v klidném prostředí zahrady na dosah písčito-oblázkové pláže. Je dostatečně vzdálena od místní komunikace, má vlastní parkoviště a prostor s příjemným posezením, který rádi využívají hosté domu. Centrum letoviska s obchody a tavernami je vzdáleno cca 3 minuty chůze.

Ubytování:

Studia Amarylis jsou vlastně malé apartmány s 1 ložnicí se 2 lůžky a s malou kuchyňkou, kde je gauč, který může posloužit jako 3. lůžko. Studia jsou v přízemí a v 1. patře. Ze zastíněných prostorných balkónů směřujících na jihovýchod je v 1. patře boční výhled na moře, z přízemí je výhled do zahrad. Studia jsou vybavena sprchou, WC, malou kuchyňkou (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), varnou konvicí, TV a klimatizací.

Hodnocení studií Amarylis 

Kvalitní ubytování za velmi příjemnou cenu. Velkou výhodou je klimatizace zdarma a poloha v klidném prostředí velmi blízko krásné písčito-oblázkové pláže na jihovýchodním pobřeží ostrova Rhodos. Vzdálenost od pláže: cca 70 m. Vzdálenost od centra: cca 150 m.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.