Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marianthi studia

Příjemná jednopatrová vilka Marianthi se nachází na ostrově Rhodos v letovisku Stegna, jen pár kroků od široké písčito – oblázkové pláže a v blízkosti plážové promenády. Restaurace a obchůdky jsou v okolí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marianthi studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Marianthi

Příjemná jednopatrová vilka Marianthi se nachází jen pár kroků od široké písčito – oblázkové pláže a v blízkosti plážové promenády. Restaurace a obchůdky jsou v okolí.

Stravování

Dle zájezdu, bez stravy. Možnost dokoupení snídaní a večeří formou výběru z menu, podávaných ve vyhlášené rodinné taverně Maria, která s vilou sousedí (taverna je velmi malá a nenarušuje klidnou atmosféru).

Ubytování

Částečně zrenovovaná dvoulůžková až čtyřlůžková studia mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout s lednicí a rychlovarnou konvicí, balkón nebo terasu se zahradním nábytkem. Klimatizace za příplatek 6 €/den.

Vybavení a služby

Sluneční terasa na střeše, taverna, vodní sporty na pláži (za poplatek), plážový volejbal.

Aktuální popis od CK

Popis zájezduPokud je pro vás hlavním cílem dovolené odpočinek na krásné písečné pláži vtypickém řeckém letovisku, pak je Stegna tím ideálním místem. Od...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 8. 10. 2018 Stegna je krásná vesnička - krásná pláž, moře a výborné jídlo v místních tavernách i pizzerii. Prima
Všechna hodnocení

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.