Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Amarylis Sun

Vilka Amarylis Sun je spolu s vilkou Amarylis studia umístěna v klidném prostředí zahrady jen pár metrů od písčito-oblázkové pláže letoviska Lardos na ostrově Rhodos. Vilky jsou dostatečně vzdáleny od místní komunikace, mají vlastní parkoviště a prostor s příjemným posezením. Obě vilky společně s vilkou majitele vytvářejí harmonický celek. Jsou oploceny a mají upravenou zahradu a cestu na pláž lemovanou květinami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Amarylis Sun, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilky Amarylis Sun:

Vilka Amarylis Sun je spolu s vilkou Amarylis studia umístěna v klidném prostředí zahrady jen pár metrů od písčito-oblázkové pláže. Vilky jsou dostatečně vzdáleny od místní komunikace, mají vlastní parkoviště a prostor s příjemným posezením. Obě vilky společně s vilkou majitele vytvářejí harmonický celek. Jsou oploceny a mají upravenou zahradu a cestu na pláž lemovanou květinami. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Centrum letoviska s obchody a tavernami je vzdáleno cca 3 minuty chůze.

Ubytování:

Ve vilce Amarylis Sun jsou studia pro 2 osoby (některá s možností přistýlky), apartmány s 1 ložnicí pro 3 osoby a apartmány s 1 ložnicí až pro 5 osob. Vilka prodělala celkovou rekonstrukci, jsou zde nové koupelny a nábytek. Ubytování je buď v přízemí nebo v 1. patře. Balkóny pokojů směřují do zeleně a k sousednímu hotelovému komplexu. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, malou kuchyňkou (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), varnou konvicí, TV a klimatizací.

Hodnocení Amarylis Sun:

příjemné ubytování v klidném prostředí a v uzavřeném komorním objektu, který má vynikající přístup na pláž i do centra letoviska. Velkou výhodou je klimatizace v ceně. Vzdálenost od pláže: cca 95 m. Vzdálenost od centra: cca 150 m.

Kapacita a stravování

2 - 5 lůžek vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Dimitra)

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.