Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anemoni Studia

Oblíbený dům je skrytý v ústraní klidné části letoviska Faliraki na ostrově Rhodos. Nejbližší oblázková - nudistická pláž je vzdálena 150 m, další krásná písečná pláž, která je vhodná zejména pro děti, je ve vzdálenosti 350 m. Do centra letoviska se dostanete pohodlnou chůzí za deset minut. Pravidelné spojení s hlavním městem (15 km) zajišťují místní linky, zastávka autobusu je 500 m od domu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anemoni Studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Anemoni:

Oblíbený dům je skrytý v ústraní klidné části letoviska Faliraki. Nejbližší oblázková - nudistická pláž je vzdálena 150 m, další krásná písečná pláž, která je vhodná zejména pro děti, je ve vzdálenosti 350 m. Do centra letoviska se dostanete pohodlnou chůzí za deset minut. Pravidelné spojení s hlavním městem Rhodos (15 km) zajišťují místní linky, zastávka autobusu je 500 m od domu.

Pláž:

Nejbližší oblázková - nudistická pláž je vzdálena 150 m, další krásná písečná pláž, která je vhodná zejména pro děti, je ve vzdálenosti 350 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži.

Hodnocení:

Studia Anemoni s výbornou polohou nedaleko krásné pláže a rušnějšího letoviska jsou předpokladem k prožití pohodové dovolené.

Ubytování :

Všechna dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky jsou prostorná a standardně vybavená. Každé studio má vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí), klimatizaci (za poplatek cca 7 €/den), balkon. Možnost využití bazénu (lehátka a slunečníky zdarma) u vedlejšího domu - koupání je podmíněno konzumací nápojů v snack-baru.

Stravování :

Dle ck: Vlastní. Možnost dokoupení večeří v blízké taverně (individuálně na místě).

Aktuální popis od CK

PopisAtraktivní živé letovisko nabízí svým návštěvníkům četné restaurace, kavárny, bary, diskotéky a obchůdky. Faliraki leží na několik kilometrů dlouhé...

PolohaPláž: 150 m • kamenito-oblázková | ZDARMA: lednice, kuchyňský kout | Několik pláží - nedaleko i nudistická pláž.OkolíSkryta v ústraní, ve společenství...

PopisPláž: 150 m • kamenito-oblázková | ZDARMA: lednice, kuchyňský kout | Několik pláží - nedaleko i nudistická pláž.OkolíSkryta v ústraní, ve společenství...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.