Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kolymbia Sky

V letovisku Kolymbia na Rhodu, 150 m od písčito-oblázkové pláže, jsou postavené nízké budovy hotelu Kolymbia Sky. Velmi oblíbený a žádaný hotel Kolymbia Sky s rodinnou atmosférou je obklopen pěknou zahradou a nachází se v klidné turistické oblasti letoviska Kolymbia, ve vzdálenosti cca 150m od nejbližší pláže s drobnými oblázky, která je k dosažení přes silnici.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kolymbia Sky, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kolymbia Sky:

V letovisku Kolymbia, 150 m od písčito-oblázkové pláže, jsou postavené nízké budovy hotelu Kolymbia Sky. Velmi oblíbený a žádaný hotel Kolymbia Sky s rodinnou atmosférou je obklopen pěknou zahradou a nachází se v klidné turistické oblasti letoviska Kolymbia, ve vzdálenosti cca 150m od nejbližší pláže s drobnými oblázky, která je k dosažení přes silnici.

Centrum letoviska je vzdáleno cca 800m. Zde se nachází řada restaurací, taveren, barů, kaváren, cukráren, obchodů s potravinami a suvenýry, zlatnictví aj. Nedaleko hotelu je zastávka místního autobusu - od hotelu je pravidelné autobusové spojení do Rhodosu či Lindosu.

Vybavení / Sport / Zábava:

bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), velké dětské hřiště, stolní tenis (zdarma), tenis (za poplatek cca 10€/hodina vč. zapůjčení raket a míčků). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 7 - 8€/set/den). Vodní sporty na pláži: (za poplatek - např. kánoe, šlapadla, vodní lyžování, plachtění, paragliding, windsurfing aj.).

Ubytování v Kolymbia Sky:

2-3 lůžkové pokoje na přízemí nebo na poschodí s balkónem nebo terasou a výhledem na bazén nebo do okolí. Některé z přízemních 4-lůžkových rodinných pokojů mají částečně oddělený prostor na spaní a terasu s výhledem do zahrady. Všechny pokoje mají koupelnu/WC, centrální klimatizaci (během hlavní sezóny) - individuálně regulovatelnou, telefon. Možnost pronajmutí ledničky a trezoru za příplatek, dětská postýlka na vyžá-dání zdarma.

Kapacita

v hotelu Kolymbia Sky je 112 pokojů (1-, 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, rodinné pokoje pro 4 osoby, které tvoří 1 místnost se 2 pevnými lůžky a 2 přistýlkami nebo gaučem a terasou - tyto pokoje se nacházejí v přízemí budovy). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, klimatizací (v provozu obvykle od 15.06. do 15.09., od cca 15:00 - 17:30 a 22:30 - 05:30 hodin), telefonem, rádiem, balkónem či terasou. Pokoje mají výhled na bazén, zahradu, letovisko, hory, některé pokoje mají malý výhled směrem k moři. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Lednička (za poplatek cca 4€/den), trezor na recepci (za poplatek cca 13€/pobyt).

Stravování:

Dle ck: Polopenze formou bufetu. Hotel je právem hrdý na svého šéfkuchaře - i díky vynikající kuchyni je často hosty opětovně vyhledávaný. Denní obědové menu za dobré ceny v restauraci.

All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-9:30), obědy (12:30-14:00) a večeře (18:30-20:00) formou bufetu, lehké občerstvení během dne, odpolední kávu a čaj, zmrzlinu pro děti, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje místní výroby (11:00-24:00) v časech a místech určených hotelem.

Hlavní výhody

3 hlavní výhody hotelu Kolymbia Sky: výhodná cena, rodinná atmosféra, příjemná zahrada s bazénem v klidném prostředí.

Náš názor na Kolymbia Sky:

Už po několik sezón opakovaná spokojenost našich klientů, příjemný personál, výborná kuchyně a polohav blízkosti pláže je zárukou strávení příjemné dovolené.

Další názory klientů:

"Krásný Rhodos" - chtěli bychom poděkovat za krásnou dovolenou. Byli jsme moc spokojeni s ubytováním v hotelu Kolymbia Sky, se stravou, se službami - krásné výlety, služby delegáta. Ještě jednou díky a už teď se těšíme na další dovolenou příští rok, opět s Vaší cestovní kanceláří. Ivana Švecová a Pavel Štěpánek

"Pěkný zájezd" - ráda bych Vám poděkovala za pěkný zájezd na Rhodos, hotel Kolymbia Sky. Byli jsme velmi spokojeni se službami Vašeho delegáta. Ubytování v hotelu bylo příjemné, služby v hotelu dobré a jídlo velmi chutné. Líbila se nám nabídka výletů. Marie a Jiří Nekvapilovi

Aktuální popis od CK

HotelVstupní hala, recepce, hlavní restaurace, bar u bazénu, obchod se suvenýry, WiFi v prostoru recepce zdarma, bazén, dětský bazén; lehátka a slunečníky u...

Ubytování2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek • pokoje s privátním bazénem (za poplatek) • rodinné pokoje určné pro 4 osoby se 2 oddělenými ložnicemi...

Řecko / Rhodos / Kolymbia. Příjemný rodinný hotel Kolymbia Sky se nachází v rozlehlé zahradě, nedaleko centra Kolymbia se spousty nákupními možnostmi a...

StřediskoKolymbiaPolohaKomorní hotelový komplex tří budov je umístěný v krásné zahradě cca 1,5 km od centra letoviska s nabídkou restaurací, barů a obchodů a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.