Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anna

Jednoduchá studia Anna nacházející se v centru letoviska Pefki, 100 metrů od pláže jsou vhodná pro všechny věkové skupiny klientů, kteří nevyhledávají luxusní zázemí hotelů a upřednostňují ubytování s možností vlastního stravování.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anna, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Anna

Jednoduše zařízená studia Anna, vhodná pro nenáročné klienty se nachází v borovicovém háji, v letovisku Pefki. V městečku najdete dlouhou pláž s lehátky a slunečníky, promenádu s bary, restauracemi a malebným přístavem.

Vybavení studií

Dvoulůžkové studio je vybaveno koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, TV, vysoušečem vlasů, klimatizací, kuchyňským koutem se základním vybavením, ledničkou a balkonem. Možnost 1-2 přistýlek.

Stravování

Dle Ck, vlastní.

Pláž

Studia Anna se nachází v centru letoviska, 100 metrů od pláže.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.