Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olympia Sun

Hotel Olympia Sun postavený v roce 2002 leží v klidné části letoviska Faliraki, známého zábavního rušného střediska na Rhodosu, od jehož centra je hotel vzdálený asi 800 metrů. Písečno-oblázková pláž je od hotelu Olympia Sun  vzdálená asi 400 metrů. Pláže v letovisku Faliraki patří k nejhezčím a nejdelším plážím na Rhodosu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Olympia Sun, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Olympia Sun

Hotel Olympia Sun se nachází v jednom z nejživějších letovisek ostrova, Faliraki, které se nachází na severovýchodním pobřeží, asi 15 km od centra města Rhodos, 1 km od centra Faliraki, 5 km od lázní Kalithea a 15 km od letiště v Rhodu. Spojení s hlavním městem zajišťuje místní autobusová doprava, zastávka je vzdálená od hotelu asi 400 metrů. Ve Faliraki je spousta obchodů, restaurací, kaváren, barů a nočních klubů.

Popis a vybavení hotelu Olympia Sun

Hotel Olympia Sun byl postaven v roce 2002 a nachází se v klidné části letoviska. Je vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Skládá se z hlavní budovy a 4 přilehlých budov. V hotelu Olympia Sun se nachází recepce, trezory, wi fi v recepci, internetový kout, restaurace, bar u bazénu, bazén, plážový volejbal, malé hřiště.

Ubytování

Hotel Olympia Sun nabízí dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky, dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky v přilehlé budově a apartmány až pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (15.6. - 18.9.), TV, ledničkou.Klimatizace, trezor a internet za poplatek.

Pro děti

dětský bazén s dětskou klouzačkou, dětský mini club.

Sport a zábava

V hotelu Olympia Sun je animačný program a karaoke show. Ve Faliraki je spousta obchodů, restaurací, kaváren, barů a nočních klubů. Velká nabídka vodních sportů na pláži za poplatek.

Pláž

Hotel Olympia Sun leží cca 400 m od písečno-oblázkových pláže.  Letovisko Faliraki má jedny z nejhezčích a nejdelších pláží o délce kolem 7 km. Pláž Faliraki byla oceněna modrou vlajkou za čistotu vody i pláže a toto ocenění obdržela již podesáté v řadě. Na pláži je velká nabídka vodních sportů od vodního lyžování po bungee jumping. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Strava

dle CK, All inclusive: bufetové snídaně (07:15 - 09:45), bufetové obědy (12:00 - 14:00), bufetové večeře (19:30 - 21:15), odpolední občerstvení (17:00 - 17:30), místní alkoholické (12:00 - 15:30 a 18:00 - 22:30) a nealkoholické nápoje (10:30 - 00:30). V hotelu není možnost obědových balíčků.

Aktuální popis od CK

Popis zájezduLéty prověřený a oblíbený rodinný hotel Olympia Sun je ideální pro všechny, kteří chtějí využívat pohodlí all inclusive služeb v klidném...

Popis hoteluMenší hotel rozdělený do dvoupodlažních budov. 1x týdně řecký večer. WiFi v lobby zdarma. Polohav letovisku Faliraki, cca 1 km od centra...

Poloha a popisHotel Olympia Sun patřící do celosvétové sítě hotelů Smartline se nachází na okraji nejživějšího letoviska ostrova Faliraki (řada obchůdků,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.