Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aqua Grand Exclusive Deluxe Resort

Luxusní komplex Aqua Grand Exclusive Deluxe Resort u písčito - oblázkovo - kamenité pláže, tradiční městečko Lindos vzdálené cca 1,5 km, od letiště Rhodos cca 50 km, sousedící s hotelem Mitsis Lindos Memories - v klidném místě.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aqua Grand Exclusive Deluxe Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aqua Grand Exclusive Deluxe Resort

Luxusní komplex Aqua Grand Exclusive Deluxe Resort u písčito - oblázkovo - kamenité pláže, tradiční městečko Lindos vzdálené cca 1,5 km, od letiště cca 50 km, sousedící s hotelem Mitsis Lindos Memories - v klidném místě.

Vybaveni hotelu

recepce (WIFI v recepci a veřejných prostorech zdarma), restaurace, gourmet restaurace, snack bar u bazénu, Zen bar & lounge, plážový bar, 3 bazény (slunečníky a lehátka, plážové osušky), nákupní galerie, AquaSenses Spa, business centrum, 2 konferenční místnosti, parkoviště.

Stravovani

Dle CK, polopenze

Sluzby

pokojový servis, služby spa & business centra, na vyžádání - limuzína, pronájem jachty, potápění, vodní sporty, hlídaní dětí.

Ubytovani

Hotel Aqua Grand Exclusive Deluxe Resort nabízí elegantní a komfortně zařízené pokoje Exclusive s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů, pantofle a župany), klimatizace, 2lůžko s ortopedickou matrací, vybavení na přípravu kávy/čaje, trezor, LCD SAT/TV, internet, minibar, telefon, zvukotěšná okna, balkon/terasa, zpravidla výhled na moře (nebo boční výhled na moře); pokoje Sea Front - v první řadě u moře; prostorné Suity - s privátním bazénem, sdíleným bazénem, suity Honeymoon.

Doporučení

Luxusní hotel Aqua Grand Exclusive Deluxe Resort s unikátní atmosférou, na ostrově téměř ojedinělou, provedený v duchu relaxace, komfortu a vysokého standardu služeb.

Aktuální popis od CK

DoporučeníLuxusní designový hotel sunikátní atmosférou, moderní architekturou, na ostrově téměř ojedinělou, provedený vduchu relaxace, komfortu avysokého...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.