Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ocean Blue

Hotel Ocean Blue vyšší kategorie se rozkládá na ostrově Rhodos na okraji letoviska Ialyssos v krásné zahradě plné palem, cypřišů a květin. Hlavní město Rhodos smnoha historickými památkami je vzdáleno cca 6 km (dobré autobusové spojení).

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ocean Blue, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ocean Blue:

Hotel Ocean Blue vyšší kategorie se rozkládá na ostrově Rhodos na okraji letoviska Ialyssos v krásné zahradě plné palem, cypřišů a květin. Hlavní město Rhodos smnoha historickými památkami je vzdáleno cca 6 km (dobré autobusové spojení).

Vybavení:

V hotelu Ocean Blue je hostům k dispozici nová vstupní hala s recepcí, prostorná restaurace, bar, společenská místnost s TV a pool bar. Ke sportovnímu vybavení patří: bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětské hřiště, tenisový kurt, stolní tenis, fitness centrum a basketball (v rámci all inclusive zdarma). Kulečník a videohry (za poplatek). Cca 300 metrů od hotelu se nachází aquapark (za poplatek). Hotel pořádá i animační programy (mini disco, Fakir show, Cabaret show). Za poplatek také možnost internetu – karta k zakoupení na recepci (cca 4,50 € za 30 minut). Pokud máte vlastní notebook – internet zdarma. Wellness program – masáže, kosmetika, sauna atd. - za poplatek.

Ubytování v hotelu Ocean Blue:

Nově rekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu a dvou přistýlek pro děti do 12 let jsou vybaveny koupelnou (sprcha nebo vana + WC + fén), telefonem, CD přehrávačem, ledničkou, TV, centrální klimatizací (v hlavní sezóně), trezorem a balkonem. Bezplatně také možnost připojení internetu k laptopu.

Stravování:

Dle zájezdu, možnost Formou all inclusive.

All inclusive zahrnuje:

Snídaně (07.00 – 09.30), obědy (12.30 – 14.30) a večeře (18.30 – 21.00) - vše formou bufetu. V době od 10.00 - 17.30 se podává v Pool baru pivo, víno a nealko (vše místní výroby). V době od 18.00 - 23.00 v Sailing baru alkoholické nápoje, nealko nápoje a pivo (vše místní výroby). V době od 10.30 - 11.30 a od 15.00 - 16.30 (mimo hlavní jídlo) se podávají lehké snacky, káva, čaj, zmrzlina, sladké pečivo a sušenky. Zmrzlina pro děti v době od 11.00 - 12.00 a od 15.00 - 16.00. Dětské hřiště, tenis, stolní tenis, fitness centrum a basketbal. Uvedená časová rozmezí mohou být na místě hotelem pozměněna. Zpoplatněné položky, které nejsou zahrnuty v all inclusive programu – nápoje objednané po 23.00, značkové nápoje, frapé, praní a žehlení prádla.

Pláž u hotelu Ocean Blue:

Písečno-oblázková pláž je od hotelu oddělena pouze krásnou zahradou. Na pláži možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek). Široká nabídka vodních sportů na pláži (za poplatek)

Aktuální popis od CK

Hotel Ocean Blue, patřící od letošní sezony do mezinárodní sítě HotelBrain se nachází v městečku Kremasti, přibližně 4 km od letoviska Ialysos. Komplex se...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.