Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cactus

Velmi pěkný a oblíbený hotel je situován na nejlepším místě na ostrově Rhodos a to na nejsevernějším cípu hlavního města Rhodos, kde se setkává Egejské moře se Středozemním. Hotel obklopuje široká pláž (přes ulici). Historická část města je vzdálena cca 10 minut chůze.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cactus, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Cactus

Velmi pěkný a oblíbený hotel Cactus je situován na nejlepším místě na ostrově a to na nejsevernějším cípu hlavního města Rhodos, kde se setkává Egejské moře se Středozemním. Hotel obklopuje široká pláž (přes ulici). Historická část města je vzdálena cca 10 minut chůze.

Pláž

Písčité pláže s oblázky jak západního, tak i východního pobřeží jsou v bezprostřední blízkosti hotelu Cactus, hned za obvodovou komunikací. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vybavení hotelu Cactus

K vybavení hotelu Cactus patří vstupní hala s recepcí, směnárna, dva výtahy, restaurace, snack bar a bazén se slanou vodou a terasou na opalování - k dispozici jsou lehátka.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové, moderně zařízené, pokoje s možností přistýlky a příslušenstvím jsou vybaveny TV, telefonem, klimatizací (za poplatek, v provozu od 1.6. do 15.9.), lednicí a balkonem. Trezory jsou k dispozici na recepci (za popl.).

Stravování

Snídaně jsou podávány v hotelové restauraci bufetovým způsobem.

Aktuální popis od CK

StřediskoRhodosPolohaOblíbený hotel je situován na nejlepším místě na ostrově a to na nejsevernějším cípu hlavního města Rhodos, kde se setkává Egejské moře...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.