Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cathrin

Velmi pěkný nedávno rekonstruovaný hotelový komplex Cathrin se nachází na ostrově Rhodos na útesu s překrásným výhledem na moře. Hotel leží 600 m od pláže Ladiko, 800 m od úchvatné pláže Anthony Quinn – obě v romantických zátokách (místy oblázky při vstupu – doporučujeme boty do vody, především pro děti), do centra Faliraki cca 2,5 km, od Kalithei cca 2 km, u hotelu zastávka autobusu. Hotel Cathrin je ideální pro klienty hledající klidné místo stranou rušných letovisek, krásné romantické zátoky a relax v příjemném hotelu na útesu s překrásným výhledem na moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cathrin, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Cathrin

Velmi pěkný nedávno rekonstruovaný hotelový komplex Cathrin se nachází na ostrově Rhodos na útesu s překrásným výhledem na moře. Hotel leží 600 m od pláže Ladiko, 800 m od úchvatné pláže Anthony Quinn – obě v romantických zátokách (místy oblázky při vstupu – doporučujeme boty do vody, především pro děti), do centra Faliraki cca 2,5 km, od Kalithei cca 2 km, u hotelu zastávka autobusu.

Pláž

Hotel Cathrin leží 600 m od písčito-oblázkové pláže

Vybavení hotelu Cathrin

prostorná vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, TV místnost, hlavní bar, snack bar u bazénu, velký bazén – slunečníky a lehátka (zdarma), dětský bazén, minimarket, parkoviště, animační programy – zábavní a sportovní, stolní tenis, vodní pólo, volejbal, stolní tenis.

Služby

čistírna, biliár.

Ubytování

příjemně zařízené 2lůžkové pokoje klimatizované (v období 15.06.–15.09.) pokoje s možností 1 přistýlky; koupelna se soc. zařízením, vysoušeč vlasů, TV, lednička, telefon, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.

Děti

dětský bazén, hřiště, miniklub.

Doporučení

Hotel Cathrin je ideální pro klienty hledající klidné místo stranou rušných letovisek, krásné romantické zátoky a relax v příjemném hotelu na útesu s překrásným výhledem na moře.

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Rhodos / Ladiko. Hotel Cathrin je komplex o 6 budovách, je postavený v rozlehlé upravené zahradě s velkým bazénem, dětským bazénem, snack...

Poloha a popisHotel Cathrin je 4 hvězdičkový hotel postaven v nádherné a tiché lokaci Ladiko s výhledem na Středozemní moře. Hotel se skládá ze 6 budov,...

DoporučeníIdeální pro klienty hledající klidné místo stranou rušných letovisek, krásné romantické zátoky, relax vpříjemném hotelu na útesu spřekrásným...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.